środa, 06 maj 2015 11:23

Świat okularów z perspektywy Optique

Salon Optique Ray-Ban & Oakley w Galerii Mokotów, to miejsce które powstało w wyniku połączenia estetyki sportowej, progresywnego stylu ulicy oraz włoskiego designu. W wystroju salonu królują zmysłowa czerwień i delikatny odcień szarości.

W ofercie salonu, który od kilku tygodni działa na poziomie 1 w Galerii Mokotów, można znaleźć największy w Warszawie wybór okularów kultowej marki Ray-Ban.
Nowoczesne wzornictwo, mnogość znakomitych okularów w rozmaitych kolorach i kształtach zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników takich modeli jak Aviator, czy Shooters.

Najnowsza kolekcja Ray-Ban dostępna w Galerii Mokotów potwierdza wyjątkowy charakter marki i jej nowoczesnego ducha, które pochodzą wprost z legendarnej historii. Okulary tworzone z tak wyjątkowych materiałów jak Włóko Węglowe, LiteForce i Tytan mogą stać się towarzyszem wszystkich tych, którzy lubią aktywny styl życia i nowoczesny wygląd.
Wśród modeli z nowej kolekcji, dostępnych w salonie nie brak pełnych kolorów propozycji wzbogaconych o niezwykle funkcjonalne detale, dzięki którym każda para okularów jest bardzo wygodna. Największą część najnowszej kolekcji Ray-Ban stanowią rozmaite wersje okrągłych okularów, które stały się znakiem rozpoznawczym Johna Lennona. Lenonki to najsilniejszy trend obecnego sezonu.

W wyborze okularów i dobraniu odpowiednich oprawek pomagają profesjonalni doradcy i optometryści. Doradzą też jak dbać o okulary oraz wzrok. Oprócz kompleksowego zakresu usług optycznych w salonie dostępna jest też usługa profesjonalnego badanie wzroku. Dogodny termin wizyty można wcześniej umówić telefonicznie (+48 536 856 585).

Wyświetlony 1526 razy
© 2013-2019 by SN2.EU