wtorek, 14 kwiecień 2015 17:28

Tenisista serwuje – 4F Łukasz Kubot Collection

Moda na korcie jest równie ważna jak rozgrywane sety! Dlatego też projektanci z zespołu 4F przygotowali kolekcję tenisową według wskazówek sportowca, który zna się na rzeczy - tenisisty Łukasza Kubota.

Tenis jest jedną z tych dyscyplin sportowych, w której istotną rolę odgrywa klasyka i elegancja kroju. Swoisty dress code, panujący na światowych kortach, stał się na tyle popularny, że wiele elementów typowych dla wielkiego szlema przeniknęło również do mody codziennej. Linia ubrań 4F Łukasz Collection powstała przy ścisłej współpracy z tenisistą, który jasno określił własne oczekiwania co do designu, materiałów i form. Sportowiec aktywnie uczestniczył w procesie przygotowawczym, a propozycje modeli testował podczas turniejów rozgrywanych na światowych kortach. W efekcie powstała limitowana kolekcja tenisowa dla mężczyzn, która trafiła na sklepowe półki.

W kolekcji tenisowej znalazło się miejsce na kompletne zestawy treningowe, a więc: wybór t-shirtów, w tym koszulka polo, szorty, spodnie dresowe oraz rozpinany longsleeve. Całość wzbogacają akcesoria, bez których nie sposób pojawić się na korcie, jak czapka z daszkiem, frotki i torba sportowa. W całej kolekcji dominuje ulubiona kolorystyka Łukasza Kubota, a więc: turkus, soczysta zieleń, wzbogacone dodatkowo o motywy geometryczne, wyrażające dynamikę typową dla tenisowych pojedynków. Ponadto znalazło się także miejsce na inspiracje… kosmosem. Ambasador marki jest zodiakalnym bykiem, dlatego projekt bluzy z długim rękawem nawiązuje do wyraźnej na nieboskłonie konstelacji gwiazd. Całość jest iście kosmiczna!

Cała kolekcja została wykonana przy użyciu materiałów technicznych, istotnych podczas aktywności sportowych. W koszulkach zastosowano lekką i szybkoschnącą tkaninę, zapewniającą prawidłowe odprowadzenie wody na zewnątrz materiału bez wrażenia jego przywierania. Dla lepszej wentylacji, wykorzystano elementy siatki, natomiast dla większego komfortu, stroje zostały wykończone niepowodującymi otarć, płaskimi szwami.

Wyświetlony 2709 razy
© 2013-2019 by SN2.EU