poniedziałek, 22 lipiec 2013 09:43

Kilka słów o męskiej bieliźnie

Która z pań nie chciałaby, aby jej mężczyzna trochę się postarał i wyglądał seksownie w każdej sytuacji, a zwłaszcza w sypialni? Kobiety, aby romantycznym chwilom dodać pikanterii, spędzają wiele czasu na dobraniu odpowiedniej bielizny. A jak to jest z panami? Do tej pory mężczyznom zależało najczęściej głównie na wygodzie i jakości, szukali więc bielizny nie zbyt obcisłej i zrobionej z dobrej jakości materiałów,
która przede wszystkim będzie elastyczna, przewiewna i odporna na częste i wielokrotne pranie. Od jakiegoś czasu mężczyźni, być może zachęceni przez swoje partnerki, pragną też, by ich bielizna była także modna. Producenci i projektanci wiedząc o tym, prześcigają się tworzeniu nowych fasonów, wzorów i kolorów, aby usatysfakcjonować tę grupę wymagających klientów. Do zwykłych slipów i bokserek dołączyły więc m.in. młodzieżowe szorty, męskie figi, sportowe bokserki a nawet męskie stringi. Te ostatnie najczęściej jednak są uważane za bieliznę dla gejów i nie cieszą się zbyt wielkim powodzeniem wśród mężczyzn, oraz kobiet które ich później w tym oglądają.

Oprócz fasonów i typów modele bielizny na rynku różnicuje również szeroka gama wzorów i kolorów. Na majtkach możemy, np. zobaczyć postacie z kreskówek czy czerwone serduszka. Wzory te mają mieć wydźwięk raczej zabawny, panowie jednak powinni z takim humorem uważać. Mimo, że zazwyczaj kobiety zbyt dużej wagi do bielizny partnera nie przywiązują, niektóre wzory mogą ukazać mężczyznę w nie zbyt dobrym świetle. Nie wszystkie panie albowiem lubią gdy ich partner nosi bokserki w Sponge Boba. O wiele lepsze wrażenie robią zazwyczaj bokserki o stonowanych i jednolitych barwach.

Oprócz majtek ważną częścią męskiej bielizny są także skarpety. Ze względu na przeznaczenie, powinny być naprawdę dobrze wykonane. Największym uznaniem cieszą się te wykonane z oddychających materiałów, które zapewniają komfort stopie. Dobrze jest także gdy skarpeta chroni przed otarciami, odciskami i zwichnięciami, a także przykrym zapachem potu.

Do męskiej bielizny zaliczamy także podkoszulki. One, tak samo jak i wcześniej opisane części garderoby, powinny być wygodne i dobre gatunkowo, dlatego panowie najczęściej kupują sportowe modele podkoszulków.

Choć oferta męskiej bielizny nie jest jeszcze tak zróżnicowana jak ta dla kobiet, wszystko jednak wskazuje na to, że ta branża wciąż będzie się rozwijała. O tym czy projektanci są w stanie zaproponować kolejne interesujące mężczyzn rozwiązania, zapewne dowiemy się już niedługo. M.B. http://albercik.pl/
Wyświetlony 737 razy
© 2013-2019 by SN2.EU