sobota, lipiec 13, 2024
czwartek, 09 sierpień 2012 15:39

Miodowy Jack już w Polsce!

Jack Daniel’s Tennessee Honey to połączenie legendarnej Jack Daniel’s Tennessee Whiskey oraz likieru miodowego. Po ogromnym sukcesie jaki produkt odniósł w Stanach Zjednoczonych, jego polska premiera odbyła się w sierpniu 2012 r. Polska wprowadza miodowego Jack’a do sprzedaży jako jeden z pierwszych krajów po USA. Produkt zachowuje klasyczny kształt kwadratowej butelki Old No. 7 i nawiązuje do stylistyki etykiety JD.
Jack Daniel’s Tennessee Honey został stworzony, aby zaspokoić potrzeby osób, ceniących wartości jakie niesie ze sobą marka Jack Daniel’s, ale których podniebienia oczekują nowego sposobu delektowania się whiskey. Dla tych, którzy dobrze znają Jack’a, jego miodowa wersja staje się kolejnym etapem wtajemniczenia. To szansa na delektowanie się ulubionym trunkiem w nowych sytuacjach i okolicznościach.

Miodowy Jack przeznaczony jest głównie do picia w mocno zmrożonych shotach lub do delektowania się nim na lodzie, ale sprawdza sie również jako składnik drinków i koktajli. Jest idealny na rozpoczęcie wieczoru lub pełne energii spotkania z przyjaciółmi. To propozycja dla młodych ludzi, którzy żyją z pasją, a swoją radość i życiową energię celebrują w każdych okolicznościach.

Aromat Jack Daniel’s Tennessee Honey cechuje bogata nuta naturalnego miodu, a smak to połączenie klasycznego Jacka z wyraźnym dodatkiem miodu oraz delikatnymi akcentami czekolady oraz pralin. Można wyczuć wyjątkowo gładki, charakterystyczny dla Jack Daniel’s Tennessee Whiskey finish, z dębowo-korzennym posmakiem i wyraźną miodową słodyczą.
Tennessee Honey zawiera 35 % alkoholu i jest dostępny w Polsce w butelkach o pojemności 700 ml.

2z2
Jack Daniel’s Family of Fine Wiskeys
Jack Daniel’s Tennessee Honey jest częścią rodziny whiskey Jack Daniel’s, w skład której wchodzi klasyczny Old No. 7, wyjątkowo subtelny Gentleman Jack, niepowtarzalny w smaku Single Barrel oraz gotowe do spożycia drinki Jack & Cola oraz Jack & Ginger. Każdy z tych produktów wytwarzany jest w oparciu o niemal 150 letnią tradycję produkcji whiskey w destylarni w Lynchburgu i powstaje w poszanowaniu dla wartości marki Jack Daniel’s.