poniedziałek, 06 sierpień 2012 13:04

SoCo przy muzyce Louisa Armstronga

W Nowym Orleanie, jak co roku, na początku sierpnia odbywa się festiwal jazzowy ku czci Louisa Armstronga. To ważne wydarzenie muzyczne i okazja, by w okolicznych barach skosztować Southern Comfort. W Nowym Orleanie każda okazja jest dobra, by skosztować SoCo przy dźwiękach doskonałej muzyki. To wielokulturowe, tętniące życiem miasto i światowa stolica jazzu w tym roku celebruje 111 rocznicę urodzin Louisa ‘Satchmo’ Armstronga.

Z tej okazji odbędzie się tam już kolejna edycja Letniego Festiwalu Satchmo. Miłośnicy talentu wielkiego muzyka jazzowego spotkają się, by posłuchać jego utworów w klasycznych i nowych aranżacjach oraz by celebrować klimat miasta, które łączy w sobie różne kultury, style życia, kuchnie i muzykę, Satchmo Summer Festival Od 2 do 5 sierpnia w Nowym Orleanie odbędzie się seria ulicznych koncertów i muzyczne parady, które od zawsze budują klimat tego miasta.

Festiwal jest otwarty dla publiczności i każdego roku uczestniczą w nim tysiące miłośników muzyki Armstronga z całego świata. Satchmo Summer Festival to jazz w każdej postaci: tradycyjny, współczesny, orkiestry dęte i soft jazz. Dopełnieniem zabawy będzie impreza urodzinowa Louisa Armstronga. Louis Armstrong Louis Armstrong jest legendą i do dziś niekoronowanym królem jazzu. Śpiewał, komponował, improwizował, ale przede wszystkim tworzył niesamowity klimat swoich występów. Jego zachrypnięty głos doskonale współgrał z dźwiękiem trąbki. Tworzył tak charakterystyczne brzmienie, że zostało ono określane mianem "złotej trąbki Armstronga". Jest uważany za muzyka, który harmonijnie połączył w jazzie emocjonalność z wyjątkową techniką muzyczną.

SoCo® Lime & Soda W Nowym Orleanie zabawa trwa cały rok, ale na wyjątkowe okazje okoliczne bary szykują specjalne kompozycje smakowe. Podstawą dla wielu drinków jest wywodzący się z tego miasta Southern Comfort. Popularne SoCo to trunek o wyjątkowej kompozycji przypraw, egzotycznych owoców i alkoholu. Idealnie łączy się z niemal każdym sokiem i napojem, co sprawia, że jest jednym z najbardziej cenionych drinków na świecie.

SoCo® Lime & Soda to drink, który szczególnie oddaje klimat Festiwalu Satchmo. To niezwykła, orzeźwiająca podróż smakowa po różnych częściach Ameryki. Przygotowywany jest w barach Nowego Orleanu, ale także przez wielu miłośników SoCo na całym świecie. Wystarczy napełnić szklankę lodem, dodać SoCo oraz wody gazowanej, zamieszać i udekorować limonką.

Wyświetlony 860 razy
© 2013-2019 by SN2.EU