wtorek, 03 czerwiec 2014 21:49

Pies Czy Suka wyróżniony nagrodą Bar Roku 2014

Pies Czy Suka Pies Czy Suka

Warszawski Pies Czy Suka / Pure Bar, sygnowany marką Finlandia® Vodka, uznano najlepszym Koktajl barem w Polsce. Nagrodę przyznali przedstawiciele środowiska barmańskiego i gastronomicznego w ramach konkursu Bar Roku 2014. Finalistów ogłoszono 26 maja.

Nagroda Bar Roku przyznana została po raz pierwszy w ramach organizowanego co roku branżowego wydarzenia Bar Symposium. Wśród jury zasiadły autorytety i znawcy branży barmańsko-gastronomicznej, którzy w sposób obiektywny i profesjonalny wybrali zwycięzców w sześciu kategoriach. Obok Kawiarni, Baru hotelowego, Baru klubowego oraz Gastro Klubu został wybrany najlepszy Koktajl bar w Polsce. Tytuł został przyznany warszawskiemu Pies Czy Suka / Pure Bar,który jest częścią konceptu Pies Czy Suka łączącego bar z przestrzenią wystawienniczą, design storem oraz pracownią projektową Konarska-Konarski.

Nagroda w konkursie Bar Roku 2014 to wspaniałe wyróżnienie. Cieszymy się tym bardziej, że to w oczach branży jesteśmy numerem jeden. To doskonała motywacja do tego, aby rozwijać kolejne projekty, które realizujemy w ramach działalności Psa Czy Suki - zarówno pod względem innowacji dotyczących samego koktajl baru, jak i dopełniającej go przestrzeni wystawienniczej. Nasz kuratorski cykl 'Ściana Psa Czy Suki' prezentujący artystów i projektantów różnych dziedzin – będzie miał w połowie czerwca swoją 8 edycją specjalną. Tym razem zaprezentujemy wybitych twórców polskiej grafiki: ojca i syna, Henryka Tomaszewskiego i Filipa Pągowskiego - podkreśla Beata Konarska, która razem z mężem, Pawłem Konarskim, założyła i prowadzi koncept Pies Czy Suka.

Pies Czy Suka to miejsce nierozerwalnie połączone z współczesnym dizajnem, kreatywnie wykorzystaną przestrzenią oraz ciekawymi pomysłami na projekty wychodzące poza ramy sztuki użytkowej. W niebanalnych wnętrzach lokalu, który stał się wyraźnym punktem na warszawskiej mapie designu, wyeksponowano niezwyczajny Pure Bar, sygnowany marką Finlandia® Vodka.

Jak wszystkie elementy będące integralną częścią koncepcji Pies Czy Suka, także karta drinków zaskakuje połączeniami smaków i kompozycji. W inspirowanych między innymi wszystkimi wariantami Finlandia® Vodka propozycjach, można znaleźć nie tylko drinki z pianką molekularną, wodą jaśminową czy konfiturą różaną, ale również koktajle wędzone dymem o aromacie coca-coli, czy wzbogacone zredukowanym sokiem z brzozy. Znany z kreatywności team barmański, którego szefem jest Arek Stefaniak, co sezon przygotowuje kartę autorską z koktajlami przyrządzanymi według najnowszych trendóe współczesnej miksologii.

Wyświetlony 958 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU