czwartek, 10 październik 2013 17:33

Drinki nie tylko na sobotnią noc?

Chcesz zrobić szybko pysznego drinka? Nie masz pomysłu, szukasz inspiracji? Nie ma nic prostszego, teraz w domu możesz samodzielnie przygotować kolorowe koktajle. Poznaj nową stronę www.lubelska.pl i odkryj nieznane dotąd przepisy i receptury.  Chociaż z piciem alkoholu trzeba uważać, to trudno go sobie odmówić w trakcie świętowania wyjątkowych okoliczności.

I tak jak zazwyczaj wino towarzyszy wielu obiadom lub też romantycznym kolacjom, piwo nieoficjalnym spotkaniom z kolegami, tak wódka jest wysokoprocentowym alkoholem stale goszczącym na naszym stole w podczas różnego rodzaju imprez. Nie zawsze jednak wiemy, w jaki sposób ją podać, by zadowolić zaproszonych gości i nie spowodować ich szybkiego powrotu do domu. Zdarzają się również sytuacje, w których spotkanie jest zupełnie spontanicznym wydarzeniem, na które w ogóle nie jesteśmy przygotowani. 

 Skomponuj sam efektownego drinka! 

Jeżeli chcemy wiedzieć, jak zaserwować wódkę i stworzyć na jej bazie fantastyczne drinki, a także jak poradzić sobie w przypadku nieoczekiwanego pojawienia się gości, odwiedźmy stronę www.lubelska.pl, która z pewnością stanie się naszym podręcznym drinkbookiem. Wystarczy kliknąć swój ulubiony wariant smakowy Lubelskiej, np. cytrynowa, miętówka, ananasowa, czy wiśniówka, by poznać go na nowo. Wódki Lubelskie dają szeroki wachlarz możliwości, zarówno dla tych którzy kochają klasykę, jak i miłośników nieco bardziej egzotycznych smaków. To wyjątkowy sposób na każdą z tych chwil. 

 Orzeźwiające propozycje drinków warto wzbogacić o kilka kostek lodu. I tak, możemy do kieliszka wódki dodać jeden z soków cytrusowych wraz z niewielkimi kawałkami tych owoców. W ten sposób jesienne wieczory umili nam drink składający się z wódki, soku z cytrynu, niewielkiej ilości brązowego cukru, dwóch listów mięty i plasterka bogatego w witaminę C owocu. Równie dobrze możemy zastąpić cytrynę pomarańczą, choć w takim wypadku lepiej zrezygnować z cukru. Pomysłem na stworzenie kolorowych drinków z wódką jest jej dodanie do nich różnokolorowych soków. Do tej grupy zaliczyć można np. Uzbrojony Żuraw, Sobotni Pomfruit, Zielony Kłos. Wybierając gęste produkty, sprawimy, że nie pomieszają się one, tworząc dwie oddzielne warstwy. Jeżeli znudzi się nam ta propozycja, wzbogać ją możemy o niewielką ilość mleka czekoladowego, dodając do zestawienia słomkę – w ten sposób powstanie Pinacolada na słodko. 

© 2013-2020 by SN2.EU