niedziela, 18 sierpień 2013 17:59

Wyłoniono drugiego finalistę konkursu DJskiego „ABSOLUT Hear Me”

Druga z konkursowych imprez „ABSOLUT Hear me” odbyła się w 10 sierpnia w hotelu Velaves we Władysławowie. Kolejnym finalistą został DJ Teemon, który muzyką interesował się odkąd sięga pamięcią, a jego przygoda z deckami rozpoczęła się już w roku 2005. Wraz z DJem Teemonem w półfinałowe szranki stanęli także DJ Warma i DJ Spox.

 


Wszyscy półfinaliści przeszli przez wcześniejsze eliminacje, w których skład jurorski poddał ich umiejętności srogiej ocenie.

Rozgrywka między DJami została zaaranżowana w formule silent disco. Podczas imprezy odbyły się także pokazy tańca w klimacie nu style. Podobnie, jak podczas pierwszego półfinału, DJe prezentowali swoje sety przez 60 minut. Goście przy wejściu otrzymali słuchawki z trzema kanałami i mogli przełączać się na tego artystę, który podobał im się najbardziej. Tym samym decydowali o jego popularności. Ulubieniec publiczności otrzymał jeden punkt, a kolejny przyznało Jury. DJ Teemon wykazał się wyjątkowo trafnym doborem miksowanego repertuaru i niemal od początku zyskał przewagę nad swoimi konkurentami. Jednak, jak przyznało samo Jury, mimo, że każdy z trzech DJów reprezentował nieco inny styl, to poziom ich setów był bardzo wyrównany.   

Po before party impreza przeniosła się do Solar Beach Bar – klubu partnerskiego marki ABSOLUT, gdzie zwycięzca II półfinału konkursu miał okazję zagrać przed bardzo szeroką publicznością.
 
Przed nami trzecia – ostatnia impreza półfinałowa, która odbędzie się w dn. 17 sierpnia w Sopocie: before – na plaży przed Hotelem Grand, after w Klubie Czekolada. Na Wielki Finał zaprosimy gości 31 sierpnia do Biznes Klubu na Stadionie Narodowym w Warszawie, a następnie do Klubu Enklawa.

Zaproszenia rozdają Patroni medialni projektu, można się też zapisać na wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/350841228379835/. Dodatkowo zachęcamy do zabawy na portalu Pinterest (szczegóły na fanpage’u marki ABSOLUT).

Atrakcyjne nagrody na półfinalistów i finalisty przekazał Partner projektu, marka:
Jesteśmy w sieci:
absolutwodka.pl zakładka HEAR ME
http://www.facebook.com/ABSOLUTPolska
http://pinterest.com/ABSOLUThearme/

© 2013-2020 by SN2.EU