piątek, wrzesień 29, 2023
wtorek, 02 lipiec 2013 17:36

Marakuja i Arbuz, czyli letnie hity Wyborowej!

Za co kochamy lato? Za beztroskie chwile, promienie słońca oraz znakomitą zabawę. Jego nieodłącznym elementem są oryginalne drinki, egzotyczny klimat i gorąca atmosfera. Dlatego Wyborowa, w związku ze zbliżającym się latem, prezentuje dwie unikalne nowości.

Wyborowa Maracuja Crisp oraz Wyborowa Watermelon & Mint Fresh to najlepsze propozycje na najbliższe, gorące miesiące.

Wyborowa Smaki Świata wyróżniają się nowatorską recepturą, opracowaną przez najlepszych światowych liderów kreowania trendów. Po raz kolejny zaskakują konsumentów wyjątkowymi, egzotycznymi kompozycjami. Orzeźwiający słodką soczystością arbuz oraz uwodząca gorącym charakterem marakuja dzięki 25% zawartości alkoholu zachowują idealny balans pomiędzy nutą owocową a alkoholem. To zupełnie nowa jakość smaku i idealna propozycja przygotowana specjalnie na letni okres.

Wyborowa Smaki Świata to numer 1 w segmencie Premium* w jednej z najdynamiczniej rozwijających się kategorii alkoholi. Są łatwopijalne i orzeźwiające, dzięki doskonałemu balansowi składników i mniejszej zawartości alkoholu. To sprawia, że konsumenci mogą pić je bezpośrednio z kieliszka w postaci shootów, bądź jako drinki na lodzie. Gorące letnie miesiące to najlepszy moment, by wypróbować nowe referencje smakowe.

Sugerowana cena detaliczna: za 0,5l to 20,99 pln, za 0,2l: 9,49pln.

* źródło: Nielsen MAT12 marzec 2013
www.wyborowa.pl
www.facebook.com/wyborowapolska

Letnie koktajle na bazie nowych smaków

Wyborowa Watermelon & Mint Fresh
Do wysokiej szklanki wlej Wyborowa Watermelon & Mint Fresh, uzupełnij tonikiem
i dodaj cząstkę pomarańczy.


Wyborowa Maracuja Crisp
Do wysokiej szklanki wlej Wyborowa Maracuja Crisp, uzupełnij sokiem ananasowym
i dodaj cząstkę limonki.