czwartek, 09 maj 2013 17:48

(PO)dziel się radością! +Video

Coca-Cola rozpoczyna unikalną kampanię, w której jedno z kultowych logo na puszkach  i butelkach napoju zostało zastąpione przez najczęściej używane w Polsce imiona, pseudonimy i pieszczotliwe określenia.
Imię to jedno z pierwszych słów podczas rozmowy. Swego rodzaju wizytówka. Nawet jeśli popularne, to jednak tylko nasze.

Pseudonim ma pewną cudowną właściwość – zawsze usłyszymy go wśród setek innych głosów. Wtedy wiemy, że ktoś chce porozmwiać właśnie z nami.

A pieszczotliwe określenia to gejzer pozytywnych uczuć i strefa zarezerwowana dla najbliższych...

Choć każde jest inne mają jedną wspaniałą cechę – łączą ludzi.

Taka właśnie jest Coca-Cola. Marka, dla której czas w gronie bliskich i przyjaciół oraz dzielenie się pozytywnymi emocjami, uśmiechem, szczęściem są najważniejszymi wartościmi. Te chwile staną się jeszcze bardziej radosne dzięki kampanii „Podziel się radością” i milionom spersonalizowanych puszek i butelek z napojem w kolorze karmelu. Po raz pierwszy w historii firmy The Coca-Cola Company kultowe logo Coca-Cola zostanie na cztery miesiące wzbogacone... popularnymi imionami i pseudonimami, m.in. Kasia, Marek, Tomek, Mistrz, Skarb czy Misio. Każdy znajdzie coś dla siebie i bliskiej osoby, a wszystko w duchu filozofii marki, aby dzielić się radością, optymizmem i zbliżać do siebie ludzi.

Kampania „Podziel sie radością” daje pretekst do przekazywania sobie nawzajem dużej dawki pozytywnych emocji. Spersonalizowane puszki i butelki Coca-Coli wręczane
z uśmiechem z pewnością przełamią lody między nieznajomymi np. podczas wakacji, w trakcie koncertu lub imprezy, odświeżą dawne znajomości oraz jeszcze mocniej zbliżą do siebie przyjaciół i bliskich.

- Naszym celem jest, aby tego lata praktycznie każdy mógł znaleźć na opakowaniach Coca-Coli swoje imię lub imiona oraz pieszczotliwe określenia swoich przyjaciół i bliskich. Chcemy, aby czas trwania kampanii, czyli od maja do sierpnia, był bardzo radosnym okresem dla wszystkich, czasem nawiązania kontaktów, żartów, śmiechu i po prostu doskonałej zabawy. Dlatego na etykietach Coca-Coli umieściliśmy ponad 150 najczęściej używanych imion w Polsce, w grupie wiekowej 12 – 29 lat. Imiona były drukowane losowo, proporcjonalnie do częstotliwości ich występowania w naszym społeczeństwie. Zapraszamy do dzielenia się Coca-Colą i radością. – zachęca Alicja Jelec, odpowiadająca za markę Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

Innowacyjnym i najważniejszym elementem kampanii „Podziel się radością” będą unikalne opakowania Coca-Cola: puszka 330ml oraz butelka o pojemności 500ml i 1l dostępne w sugerowanych cenach odpowiednio: 1,99 PLN, 3,19 PLN i 4,19 PLN.

Wyświetlony 1192 razy

Media

© 2013-2019 by SN2.EU