piątek, 23 listopad 2012 15:09

Absolut Greyhound. Daj się ponieść!

Absolut ponownie zaskakuje! Jak przystało na markę, która wyznacza trendy i zdumiewa kreatywnością, tym razem Absolut proponuje niepowtarzalną dawkę emocji i zabawy.  
W listopadzie, w największych miastach Polski, ruszył cykl imprez inspirowanych muzyką Swedish House Mafia i kultowego utworu ‘Greyhound’ oraz oryginalnym koktajlem ABSOLUT GREYHOUND.

Mechaniczne charty, wizualizacje teledysku na klubowych ekranach, zabawne fotki z przyjaciółmi oraz liczne promocje pod hasłem “Zbieraj łapy”. To tylko część zaplanowanych atrakcji dla uczestników szalonej zabawy w rytmie popularnych kawałków m.in. Swedish House Mafia.

Aby klimat Greyhound nie opuszczał nikogo marka Absolut przygotowała wyjątkowe nagrody dla wiernych klubowiczów, m.in.  nawiązujące do bieżących trendów słuchawki z ciekawą “charcią” grafiką oraz metalowe breloki w kształcie mechanicznych bohaterów. Co trzeba zrobić by otrzymać te wyjątkowe i na pewno unikatowe gadżety? Wystarczy zamówić dwa wymienione w ofercie koktajle na bazie wódki Absolut i odebrać brelok. Z kolei przy zamówieniu czterech koktajli klubowicz ma szanse na słuchawki.

Gdzie się bawimy?
KRAKÓW, Frantic, 23.11.2012
KATOWICE, 2B3, 24.11.2012
POZNAŃ, SQ, 30.11.2012
BIELSKO-BIAŁA, Magnum, 01.12.2012
WARSZAWA, Bank, 08.12.2012

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o Swedish House Mafia i kultowym utworze, niech klika: http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&client=mv-google&v=PDboaDrHGbA

A potem niech spróbuje!

KOKTAJL ABSOLUT GREYHOUND
Składniki:
Absolut Vodka
Sok z czerwonych grejpfrutów
Cząstka grejpfruta
Wypełnij szklankę lodem. Dodaj składniki i udekoruj cząstką grejpfruta.

Media

© 2013-2020 by SN2.EU