poniedziałek, 13 luty 2012 18:02

Zaproszenie na randkę, któremu nie można odmówić

Sposób, w jaki zaprosisz ukochaną osobę na randkę, może być równie ważny jak samo spotkanie! Nowa aplikacja Serenada została stworzona po to, by zrobić to w niebanalny, zabawny sposób. Swoje serenady tworzą  gwiazdy z zagranicy oraz z Polski – Novika, Marina, Smolik oraz Mrozu.
Pomysły, w jaki sposób zaprosić na randkę w ten wyjątkowy dzień, sypią się znajomym i rodzinie jak z rękawa, a Ty nadal nie wiesz w jaki sposób zadać to pytanie… Kartki pocztowe wydają się być przeżytkiem, a SMS czy zwykły e-mail,z pewnością nie wzbudzi pożądanych emocji.

„Tekturowe serduszka miały swój urok, ale „serenada“ to taka laurka nowych czasów. Myślę, że warto się w to zabawić!” – mówi Novika, która stworzyła już kilka wirtualnych zaproszeń na randkę. „Może zamiast wystawania pod oknem i silenia się na oryginalny okrzyk wystarczy wysłać chłopakowi dowcipną serenadę, stworzoną specjalnie dla niego?”

Czemu nie?! Wystarczy wejść na profil marki Heineken na Facebooku i zaznaczyć kilka informacji dotyczących osoby, którą chcemy zaprosić oraz sposobu spędzenia z nią czasu. „Serenada to jedna z pierwszych ogólnie dostępnych muzycznych interaktywnych aplikacji. Można skonstruować swoją wersję utworu i zadedykować go wybranej osobie. To świetny sposób, żeby nawiązać kontakt i zaprosić kogoś na spotkanie a przy tym świetnie się bawić!” – namawia Smolik.

Filmik z Serenadą zostaje umieszczony na profilu nadawcy oraz adresata, może być on wielokrotnie odtwarzany i komentowany. Aplikacja umożliwia stworzenie 640 wersji serenad w 20 językach w tym po polsku więc na wirtualną randkę możemy wybrać się również ze znajomymi z zagranicy.
© 2013-2020 by SN2.EU