poniedziałek, 27 czerwiec 2011 15:12

Janusz Rewiński bez brody!

Janusz „Siara” Rewiński zgolił noszoną od ponad 30 lat charakterystyczną brodę! Do zmiany przekonała Rewińskiego firma Wilkinson wraz z40tys. fanów akcji Cała Polska goli „Siarę”! Znany satyryk długo się opierał bojąc się sprawdzić, co kryje się pod jego brodą. Jak się okazało golenie może być przyjemne.

Przekonać „Siarę” do zgolenia brody

Janusz „Siara” Rewiński bez charakterystycznej brody? Ogolonego nie widziała go nawet żona. Znanego satyryka do zgolenia noszonej od 30 lat brody i przekonania się, że golenie może być przyjemne nakłoniło 40 tys. fanów akcji Cała Polska goli „Siarę”! Inicjator akcji, marka Wilkinson, przez 3 miesiące zbierała głosy poparcia.

„Głównie szukaliśmy poparcia na Facebooku, gdzie zgromadziliśmy imponującą ilość fanów – 40 tys., są to osoby, które mówią „tak” Siarze bez brody. Dodatkowo, wyszliśmy na ulice największych miast Polski, gdzie nasze ekipy nakłaniały ludzi do włączenia się do akcji. Każdy mógł się przekonać, że golenie może być przyjemne testując najlepszą jednoczęściówkę Wilkinson - Xtreme3, którą rozdawali nasi samplerzy” – mówi Beata Kozieł, Senior Brand Manager.

Metamorfoza „Siary”

Janusz „Siara” Rewiński z lekkimi obawami, ale przede wszystkim z zaciekawieniem podszedł do procesu golenia. Z ciekawością oglądał nowe dla niego produkty takie jak najlepsza jednoczęściówka Wilkinson Xtreme3 czy żel Wilkinson Protect.

„Jak to ruszą te maszyny, jak te żele zaczną pucować…! Nie mogłem już dłużej się opierać” – powiedział Janusz Rewiński. W końcu stało się to, na co czekało 40 tys. Polaków - Janusz

„Siara” Rewiński ogolił się! Na pytanie „jak było” stwierdził, że „z Wilkinson golenie może być przyjemne!”

„To wspólny sukces fanów oraz firmy Wilkinson. Nowoczesne kosmetyki oraz maszynki do golenia są w stanie zgolić nawet tak bujną brodę, jak broda „Siary” w sposób szybki, łatwy i bez podrażnień. Dziękujemy za wsparcie! Pytanie, kto następny w kolejce do ogolenia?” – mówi Beata Kozieł, Senior Brand Manager.

Metamorfozę „Siary” można zobaczyć na:

www.youtube.pl/calapolskagolisiare.

Media

© 2013-2020 by SN2.EU