wtorek, 25 czerwiec 2013 12:36

Maszynki Wilkinson Xtreme3 – drugie tyle gratis!

Przygotuj się z Wilkinson na nadchodzące lato! Tylko do końca czerwca najlepsze jednorazowe maszynki Wilkinson można kupić w promocji 3+3 gratis. Promocja dotyczy maszynek dla kobiet i mężczyzn: Sensitive, Activ, Resfresh, Beauty, Coconut Dream. Promocyjne opakowania znajdziesz w sieciach: Real, Makro, Selgros, SuperPharm, Intermarche oraz wybranych sieci Leclerc.

Przekonaj się sam, że golenie może być przyjemne z maszynkami Wilkinson Xtreme3, które dzięki elastycznym ostrzom dopasowującym się do kształtów ciała golą niezwykle dokładnie i bez podrażnień. Ruchoma główka maszynek Xtreme3 umożliwia dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo, dwa paski nawilżające chronią i nawilżają skórę podczas golenia.

Jakość maszynek Wilkinson docenił znany i lubiany w Polsce aktor Steffen Möller: „Kupuję tylko te rzeczy, które są najlepszej jakości. Marka Wilkinson to numer 1 w Niemczech wśród maszynek jednorazowych*”.  Poczynania Steffena możesz śledzić na fanpage’u Wilkinson na facebooku:  http://www.facebook.com/WilkinsonPolska?ref=ts&fref=ts

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

© 2013-2020 by SN2.EU