niedziela, 21 październik 2012 20:22

Pielęgnuj swoją męskość

Czy męska skóra potrzebuje upiększania? Niekoniecznie... A czy potrzebuje pielęgnacji? To już zupełnie inna historia… Wiemy, że kosmetyki dla mężczyzn to temat drażliwy. Ale postanowiliśmy pokazać, że ich używanie to czynność tak naturalna jak mycie zębów. Dla kogo? Dla mężczyzn, którym się chce – wyglądać dobrze, czuć się świeżo, nie koncentrować się na problemach skóry, a na swoim hobby. To nie kosmetyki dla mężczyzn są niemęskie – to niezadbana skóra odejmuje męskiego charakteru…

Dlatego stworzyliśmy dermokosmetyki tołpa® dermo men po to, żeby zadbać o Waszą skórę i żebyście już nie musieli się o nią martwić. Mamy nadzieję, że to dobry powód do uśmiechu. Współczesny, dobrze wyglądający mężczyzna nie tylko dba o ciało i potrafi mieć z tego radość. Zdarza mu się również (dwa razy dziennie) zdjąć z półki kupiony wcześniej kosmetyk i go użyć. Reszta to kwestia osobowości. Stworzyliśmy już dermokosmetyki do pielęgnacji prawie każdego rodzaju skóry i stale dopełniamy tę listę – abyście małymi krokami doszli do wielkiego efektu.

Skóra mężczyzn
w odróżnieniu od skóry kobiet charakteryzuje się większą ilością i zagęszczeniem naczyń krwionośnych, gruczołów łojowych i potowych. Jest zdecydowanie grubsza, a wydzielane sebum podlega regulacji przez testosteron, dlatego też skóra mężczyzn odznacza się bogatszą hydrolipidową warstwą ochronną. Włókna skóry są ułożone względem siebie prostopadle tworząc strukturę siatki, co zwiększa jej odporność na rozciąganie. Proces starzenia pojawia się później, jak w przypadku skóry tłustej kobiet, jednak zmarszczki mężczyzn są głębsze i silniej zarysowane. 1/3 powierzchni twarzy pokrywa zarost, który usuwany jest w trakcie golenia, co może powodować mechaniczne uszkodzenia skóry i podrażnienia, a także pojawienie się okołomieszkowych stanów zapalnych. Bogate unaczynienie szczególnie skóry żuchwy powoduje, że nawet najdrobniejsze krwawienia są trudniejsze do zatamowania.

Pielęgnacja
skóra męska potrzebuje pielęgnacji uzupełniającej poziom nawilżenia, wzmacniającej naturalną barierę ochronną oraz łagodzącą podrażnienia i regenerującą mikrouszkodzenia powstające podczas golenia.

Oczyszczanie
najlepszym wyborem jaki możesz dokonać w przypadku oczyszczania, są kosmetyki dopasowane do potrzeb skóry. Głównie sprawdzają się żele z drobinkami ściernymi, które usuną zanieczyszczenia
i zrogowaciały naskórek lub w łagodniejszej postaci żele z micelami odpowiednie dla skór podrażnionych.

Pielęgnacja na dzień
przede wszystkim ma długotrwale nawilżać, wzmacniać naturalną barierę ochronną skóry i chronić przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Pielęgnacja na noc
powinna pobudzać procesy odnowy skóry podczas snu i intensywnie regenerować mikrouszkodzenia powstałe podczas golenia i fotouszkodzenia powstałe w trakcie dziennego narażenia na UV.

Pielęgnacja uzupełniająca
w sytuacjach „specjalnych” sięgnij po produkty uzupełniające jak balsam przeciw podrażnieniom i zaczerwienieniom. Gdy wybierasz się na sportową eskapadę w gronie znajomych osłoń swoją skórę ochronnym kremem sportowym.                                                                                                                                                                                             

Zbuduj plan pielęgnacji dla Twojej skóry. To przecież pod Twoją opieką jest ona na co dzień. Poniżej proponujemy Ci kompaktowy plan pielęgnacji, z którego możesz skorzystać.
w skład dermokosmetyków tołpa® dermo men wchodzą:

1. men, energizujący żel do mycia twarzy, 150 ml, 23,99 zł
2. men, głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy, 150 ml, 23,99 zł
3. men, nawilżający balsam po goleniu, 125 ml, 27,99 zł
4. men, rewitalizujący balsam po goleniu, 125 ml, 27,99 zł
5. men, 20+ matujący krem-żel nawilżający, 40 ml, 27,99 zł
6. men, 30+ energizujący krem-żel przeciw zmęczeniu, 40 ml, 29,99 zł
7. men, 30+ energizujący krem-żel przeciw zmęczeniu pod oczy, 10 ml, 23,99 zł
8. men, 40+ regenerujący krem przeciw zmarszczkom 40 ml, 34,99zł
9. men, 40+ regenerujący krem przeciw zmarszczkom pod oczy, 10 ml, 29,99 zł
10. men, 50+ odbudowujący krem przeciw starzeniu, 40 ml, 34, 99zł
11. men, 50+ odbudowujący krem przeciw starzeniu pod oczy, 10 ml, 29,99 zł
12. men, expert rewitalizujący krem regenerujący NOC, 40 ml, planowane wdrożenie 2012
13. men, expert S.O.S. balsam przeciw podrażnieniom, 40 ml, 29,99 zł
14. men, expert S.O.S. ochronny krem sportowy, 40 ml, 34,99 zł

Nasze dermokosmetyki tołpa® dermo men zawierają torf tołpa.® i roślinne składniki aktywne, które zostały tak dobrane, by skutecznie pielęgnować skórę mężczyzn. Łagodzą podrażnienia, głęboko nawilżają, przywracają uczucie komfortu oraz wspomagają regenerację skóry. Wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry i zabezpieczają przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego.

Skuteczność działania grupy tołpa:® dermo men została potwierdzona w badaniach dermatologicznych w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu

© 2013-2020 by SN2.EU