niedziela, luty 25, 2024
czwartek, 17 maj 2012 21:23

Kia sponsorem wielkich imprez Wyróżniony

Kto powiedział, że technologia szkodzi sportowi? Nowe rozwiązania, coraz lepsze samochody, które ułatwiają nam przemieszczanie się na duże odległości, wcale nie muszą kolidować z naszym ruchem. Przykładem jest wsparcie przez firmę Kia Motors Mistrzostw Europy.
To nie pierwsza sportowa impreza, której sponsoring UEFA powierza właśnie Kii. Sprawdzone parę lat temu metody promocji rozgrywek Mundialu przyniosły sukces i obu stronom zapewniły ogromne zyski. Tak jest i z imprezą, która czeka nas już za niecały miesiąc. Podstawą zabiegów  marketingowych jest pokazanie, że technologia i ułatwianie sobie życia nie muszą oznaczać całkowitego zasiedzenia. Stąd organizowanie przeróżnych meczy piłki nożnej dla dzieci lub rozgrywki pomiędzy poszczególnymi grupami zawodowymi. Wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze pikniku propagującego uprawianie sportu oraz zapoznanie się z najnowszymi modelami Kii.  
Co jeszcze wynika ze sponsoringu? Fakt, że nasza bardzo szeroka kadra będzie się przemieszczała samochodami właśnie marki Kia oraz, że nasze bilety oraz stadiony będą opatrzone znakiem firmowym Kia Motors. Obustronna korzyść, która nikomu nie szkodzi, a może i nas, zwykłych obywateli, skusi na wymianę auta na nowocześniejsze, bardziej ekonomiczna i, co najważniejsze, wcale nie takie drogie. Tak więc: otwórzmy się na sport, cieszmy się Euro, a przy okazji – poznajmy najnowszą technologię Kii Ceed.

Więcej na https://www.facebook.com/Kiamotorsworldwide/app_382713135102652

Media