poniedziałek, kwiecień 22, 2024
poniedziałek, 08 sierpień 2022 10:03

Jak obniżyć koszty tankowania?

karty paliwowe Flotex karty paliwowe Flotex pixabay

Karta paliwowa jest prostym, praktycznym i niezwykle przydatnym narzędziem, dzięki któremu mamy możliwość znacznego obniżenia kosztów związanych z tankowaniem samochodu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm korzysta z tego typu rozwiązań.

 

Dynamiczny wzrost cen na stacjach paliwowych zmusił przedsiębiorców do poszukiwania sposobu, dzięki któremu obniżą koszty tankowania. Tu z pomocą przychodzą karty paliwowe, które pozwalają na oszczędność rzędu nawet kilkudziesięciu groszy na litrze paliwa. Co jeszcze można zyskać z kartami paliwowymi?

  • Możliwość korzystania z rabatów na usługi oraz akcesoria samochodowe.

  • Sprawne tankowanie oraz zarządzania wydatkami firmy.

  • Możliwość wykonywania szybkich, bezpiecznych i wygodnych transakcji.

Za co można płacić kartą paliwową?

Z kart paliwowych korzystają zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa. Dzięki nim firmy mogą zoptymalizować wydatki związane z tankowaniem, a system pre-paid, pozwala na bezgotówkowe transakcje po wcześniejszym ich doładowaniu. W ten oto wygodny sposób kierowcy mogą płacić nie tylko za paliwo, ale także za inne, wybrane zakupy, dokonywane na stacjach paliwowych w Polsce. Inną praktyczną zaletą jest możliwość dokonywania płatności związanych m.in. z przejazdem autostradą, czy postój w strefach płatnego parkowania przy wykorzystaniu usługi mobiParking.

Jaką kartę paliwową wybrać?

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się również w przypadku małych i średnich firm, chcących oszczędzić na tankowaniu samochodów służbowych, są karty paliwowe FLOTEX POLSKA - https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/. Dzięki nim mamy możliwość zakupu paliwa w niższej cenie, jak również kupna wielu innych produktów, dostępnych na ponad 3 700 stacjach benzynowych w Polsce. Wśród nich znajdują się jedne z największych koncernów paliwowych m.in.: ORLEN, BP, BLISKA, SHELL oraz AMIC. Korzystając z kart paliwowych FLOTEX POLSKA, mamy możliwość otrzymania faktury zbiorczej, ale także wygodnego i elastycznego zarządzania wydatkami firmy poprzez wgląd do Panelu Klienta.