czwartek, luty 29, 2024
poniedziałek, 31 styczeń 2022 12:28

Wygodny model z niską ratą

MINI Countryman MINI Countryman

Wybierając MINI abonament, zyskuje się dostęp do ulubionych modeli MINI przy utrzymaniu niskich miesięcznych rat. Jak nazwa wskazuje MINI abonament to również MINImum formalności, dlatego szukając auta idealnego dla swojej firmy, warto wybrać komfort i wygodę

.

 

Bezpieczeństwo i swoboda

Korzystanie z MINI abonamentu to przede wszystkim wygoda i komfort dla klienta. Płacąc jedną, ustaloną ratę zyskuje się dostęp nie tylko do samochodu, ale również do przeglądów serwisowych i do wymiany części eksploatacyjnych. W cenie raty otrzymuje się też pełny pakiet ubezpieczeniowy i Assitance, dzięki czemu nawet po ewentualnym wypadku koszty naprawy i wszelkie niedogodności są mniejsze dla wynajmującego auto. Warto podkreślić, że w MINIabonamencie, można wybrać dowolny model samochodu MINI. Jedną z częstej wybieranych opcji jest MINI Countryman. Wyróżnia się przestronnym wnętrzem oraz napędem na cztery koła (ALL4). Model ten może być wyposażony w wolnossący silnik benzynowy o pojemności 1,6l w dwóch opcjach mocy: 98 oraz 122 KM lub w wersję bardziej doładowaną, wyróżniającą się mocą 185 KM. MINI Countryman dostępny jest z silniekim wysokoprężnym z turbosprężarką o mocy 90 lub 120 KM. Najmocniejszy jest jednak silnik Diesla (moc 143 KM, pojemność 2,0l).

 Wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie model dopasowany do swoich preferencji. Mimo swojej mocy jest to auto bezpieczne, a przy tym nowoczesne, z bogatym wyposażeniem. Dzięki takim rozwiązaniom, jak np.: system bezkluczowykowy Start-Stop, układ dynamicznej kontroli stabilności DSC czy kontroli trakcji DTC, a także dzięki pakietowi Driving Assistant Plus czy Nawigacja Connected można zwiększyć komfort jazdy. Jego zaleta to ładowność przy jednoczesnym utrzymaniu stylu i charakteru typowego dla MINI. Auto wizualnie prezentuje się bardzo dobrze, a na jego korzyść przemawiają również atrakcyjne warunki MINIabonamentu. Dzięki temu właściciel firmy zyskuje model, który będzie dobrze reprezentował firmę, a jednocześnie nie będzie nadmiernie obciążał jej budżetu.

Przystępne ceny i niskie koszty

Wybierając MINI Countryman w MINIabonamencie zyskuje się nie tylko korzystne raty, ale przede wszystkim można zgromadzić wszystkie koszty w jednym rozliczeniu. Jedna faktura pomaga uporządkować finanse firmy. Każdego miesiąca otrzymuje się dokument, w którym uwzględniono wszystkie koszty, które wliczają się w miesięczną ratę. Uwzględnia się zatem koszt wymiany opon i ich przechowywania, przeglądy serwisowe i wymiany części, pełny pakiet ubezpieczeniowy, Assistance lub auto zastępcze. To znacznie ogranicza ilość formalności, które trzeba wypełnić, by cieszyć się nowym samochodem. Daje to również możliwość ustalenia jednej, stałej raty, która nie będzie nadmiernie obciążać budżetu firmy.

Wybierając MINI Countryman w ofercie abonamentowej, zyskuje się przestronność i komfort jazdy. Przystępność rat, korzystne warunki umowy i niska awaryjność sprawiają, że model ten doskonale sprawdzi się przy wynajmie długoterminowym lub w leasingu dla małej i średniej firmy, która potrzebuje samochodu, jako swojej wizytówki. MINI Countryman jest tego najlepszą gwarancją.