piątek, luty 23, 2024
wtorek, 29 czerwiec 2021 12:56

Pogotowie zamkowe i zatrzaśnięty kluczyk w aucie

awaryjne otwieranie samochodu awaryjne otwieranie samochodu pixabay

Sytuacja w której kierowca zobaczy kluczyki przez szybę w aucie wynikają najczęściej z pośpiechu i chwili nieuwagi.

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie to problem, który najszybciej i najefektywniej można rozwiązać poprzez usługę ślusarską świadczoną w Gdyni. Dlaczego więc awaryjne otwieranie samochodu to jedyna dobra opcja w takiej sytuacji?

Kompleksowa pomoc ślusarska

Zatrzaśnięte kluczyki w środku auta to wcale nie tak rzadka sytuacja jak to może się wydawać. W takim przypadku sięgnięcie po telefon i zamówienie kompleksowej pomocy ślusarskiej wydaje się najlepszą i najszybszą opcją na wydostanie się z tego typu problematycznej i kłopotliwej sytuacji. Okazuje się także, że skorzystanie z doświadczonego ślusarza, który przeprowadzi awaryjne otwieranie samochodu jest tańsze niż na przykład koszty związane z wymianą szyby w tracie próby siłowego dostania się do auta. Niewątpliwą zaletą kompleksowej usługi ślusarskiej w formie pogotowia zamkowego jest szybkość reakcji – pracownik ślusarski pojawia się na miejscu wskazanym przez klienta w zaledwie kilkanaście minut od zgłoszenia. Oczywiście ten czas może się nieznacznie wydłużyć ze względu na korki w mieście lub podobnego rodzaju sytuacje. Ślusarz korzystając z dostępnych, nowoczesnych narzędzi i własnej wiedzy przystąpi do awaryjnego otwarcia pojazdu. Nie ma obaw związanych z tym, że ten konkretny pojazd posiada skomplikowane zabezpieczenia elektroniczne – pracownicy ślusarscy z https://www.pogotowie-zamkowe-gdynia.pl/

 przechodzą regularne szkolenia na których dowiadują się tego w jaki sposób efektywnie i bezpiecznie otwierać każdy rodzaj zamka. Po otwarciu pojazdu właściciel uzyskuje natychmiastowy dostęp do wnętrza auta i do kluczyka, który gdzieś utkwił w jego wnętrzu. Koszt takiej usługi zwykle nie przekracza 200 złotych, co jest racjonalną ceną za szybką i bezpieczną usługę otwarcia zamka.

Jak uniknąć kłopotliwej sytuacji z zatrzaśniętym kluczykiem?

Wielu kierowców z pewnością zastanawia się czy można tego typu sytuacji uniknąć i jak ewentualnie poradzić sobie bez pomocy ślusarza. Można nosić ze sobą dodatkowy komplet kluczy do auta, co pozwala zaoszczędzić nerwy. W niektórych sytuacjach można spotkać się z radą dotyczącą zakupu awaryjnego kompletu do otwierania pojazdu – taki komplet zwykle jednak trzeba gdzieś przechowywać i logicznym jest, że gdy trzymamy go w samochodzie to i tak zostanie tam zatrzaśnięty wraz z kluczykami. Poza tym warto zdawać sobie sprawę, że nic nie zastąpi wiedzy i doświadczenia dobrego ślusarza. Należy jednak pamiętać, że jeśli spotka nas tego typu sytuacja z zatrzaśniętym kluczykiem to nie warto wpadać w panikę, bo usługi awaryjnego otwierania zamków są świadczone całodobowo.