niedziela, czerwiec 23, 2024
piątek, 11 czerwiec 2021 11:37

Pomoc drogowa S3 – jak poradzić sobie w razie wypadku lub awarii w trasie?

Pomoc drogowa Gorzów Wlkp Pomoc drogowa Gorzów Wlkp pomoc-drogowa-gorzow

Pomoc drogowa Gorzów Wlkp. to doświadczenie pracowników i nowoczesny sprzęt, dzięki któremu usterka samochodu albo konieczność szybkiego usunięcia skutków wypadku przestają być problemem.

Pomoc drogowa na S3 to kompleksowe wsparcie nakierowane przede wszystkim na ponowne przywrócenie sprawności pojazdu, dlatego poza naprawą na miejscu zdarzenia i holowaniem można uzyskać pomoc, kiedy konieczny jest dowóz paliwa, wymiana koła czy awaryjny rozruch silnika.

Jak działa pomoc drogowa Gorzów Wlkp.?

Usługi pomocy drogowej to oferta wsparcia dla kierowców – zarówno firm, jak i osób prywatnych – którzy z jakiegoś powodu zmuszeni są przerwać podróż. W przeciwieństwie do auto lawety priorytet, którym kieruje się pomoc drogowa S3 to uruchomienie pojazdu, tak aby możliwie jak najszybciej ruszyć w trasę, dlatego podstawą jest doraźna pomoc na miejscu zdarzenia. Wykwalifikowany mechanik dokonuje niezbędnych napraw, a jeśli nie jest to możliwe, oferuje transport do wybranego warsztatu. Holowanie i laweta Gorzów Wlkp. stanowią jedynie element wsparcia, tak samo jak mniej standardowe usługi, na przykład dowóz paliwa albo opróżnienie baku, gdy wlejemy złego, wymiana koła i usługi wulkanizacyjne czy rozruch auta z rozładowanym akumulatorem.

Pomoc drogowa S3 – kto uzyska wsparcie?

Pomoc drogowa wspiera wszystkich kierowców w kryzysowej sytuacji oferując całodobowe usługi lawetą, holowanie czy naprawę na miejscu. Obsługa zdarzeń drogowych na S3 dostępna jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę siedem dni w tygodniu, także w niedziele i święta.

Pomoc drogowa Gorzów Wlkp. ze względu na możliwości lawety skierowana jest głównie do kierowców samochodów osobowych wszelkiego rodzaju oraz mniej typowych pojazdów takich jak auta terenowe, busy, wózki widłowe, quady, niektóre modele przyczep kempingowych i kamperów czy ciągników i maszyn rolniczych. Transport lawetą pozwala na przewiezienie pojazdów uszkodzonych, samochodów bez ważnego przeglądu technicznego oraz takich, które są zbyt wolne, aby samodzielnie poruszać się po drogach szybkiego ruchu.