poniedziałek, kwiecień 22, 2024
czwartek, 20 maj 2021 12:19

Pomoc drogowa Hannover – wsparcie przez 24 godziny na dobę

laweta Hannover laweta Hannover omoc-drogowa-laweta-hannover

Pomoc drogowa to szansa na uzyskanie szybkiego wsparcia w kryzysowych sytuacjach w trasie. Nowoczesne pojazdy umożliwiają holowanie i usługi lawety dla wszystkich samochodów osobowych, a doświadczeni mechanicy zapewniają doraźne naprawy na miejscu zdarzenia. Jak uzyskać pomoc lawety Hannover?

 

Laweta, czyli pomoc w drodze dla każdego

Pomoc drogowa Hannover świadczy usługi holowania, lawety i doraźnej naprawy w razie wypadku albo awarii w trasie. W takich sytuacjach kluczowa jest szybkość działania, dlatego firma oferuje szybkie wsparcie niezależnie od pory dnia – laweta Hannover jest dostępna przez dwadzieścia cztery godziny na dobę siedem dni w tygodniu również w niedziele i święta.

Nie zawsze naprawa samochodu na miejscu zdarzenia jest możliwa, w takim przypadku pojazd może zostać przewieziony do warsztatu, gdzie przeprowadzona zostanie pełna diagnostyka i wszelkie niezbędne naprawy. Laweta Hannover obsługuje wszystkie typy samochodów osobowych, samochody terenowe i niektóre busy oraz quady, wybrane kampery i przyczepy kempingowe oraz maszyny i pojazdy rolnicze, dzięki czemu możliwy jest przewóz z Niemiec do Polski wszystkiego, na co zezwala prawo.

Gdzie działa pomoc drogowa Hannover?

Laweta Hannover oferuje wsparcie w drodze wszystkim kierowcom samochodów osobowych, którzy zmuszeni są przerwać jazdę. Jeśli problem stanowi usterka pojazdu, mechanik może dokonać naprawy na miejscu, a kiedy doszło do wypadku pomoc drogowa Hannover przetransportuje uszkodzony samochód do wskazanego warsztatu.

Auto pomoc funkcjonuje na terenie całych Niemiec – główny obszar działalności to Hannover i okolice, jednak firma działa również w wielu innych niemieckich miastach takich jak Drezno, Magdeburg, Berlin, Kolonia czy Frankfurt oraz w polskich przygranicznych miejscowościach: Słubice i Świecko. Zdarzenia drogowe obsługiwane są na największych niemieckich autostradach: A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, 24, A38, A72, A93.