piątek, 16 grudzień 2011 13:45

Zrób sobie prezent – bądź piękna

Zafunduj sobie SPA pod choinkę. Boże Narodzenie i Sylwester to doskonała okazja, żeby podarować sobie, albo bliskiej osobie odrobinę … piękna. Kupić piękno? To możliwe. Salony SPA i profesjonalne gabinety kosmetyczne oferują specjalistyczne zabiegi przynoszące efekt natychmiastowego, widocznego odmłodzenia. Wystarczy tylko poddać się szybkiej kuracji, aby atmosfera Świąt i Nowego Roku nabrała wyjątkowego… piękna…

Jednym z takich zabiegów jest ekskluzywna kuracja Myoxy – Caviar z kawiorem i perłami. Luksusowy zabieg dla cery dojrzałej i wymagającej opracowany przez specjalistów firmy Pevonia Botanica dostępny jest m.in. w nowym poznańskim salonie GARDENS spa www.gardens-spa.pl. Wykorzystywane podczas terapii kosmetyki SPA tej selektywnej amerykańskiej marki zawierają całą gamę intensywnie działających odżywczych składników aktywnych pochodzenia morskiego i roślinnego.

Estrakt z kawioru oraz sproszkowana perła silnie regenerują, odbudowują i nawilżają skórę. Inne składniki chronią ją przed powstawaniem wolnych rodników, zapobiegają tworzeniu się nowych zmarszczek i przywracają blask matowej i zmęczonej cerze. Myoxy – Cavior daje doskonały rezultat. Skóra staje się sprężysta i gęsta, kontury twarzy idealnie zarysowane, a zmarszczki wygładzone.             

Przyjacielski kwas i tropikalna błogość

W GARDENS spa można również poddać się absolutnie bezbolesnej terapii o nazwie HyaloroFrax, która stanowi alternatywę dla zabiegów stosowanych w dermatologii estetycznej, polegających na ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym. Podczas tego zabiegu aplikacja kwasu hialuronowego w głąb skóry odbywa się za pomocą naświetlającego lasera diodowego oraz systemu ultra cienkich igieł, którymi wtłaczane są cząsteczki kwasu. Dzięki śródskórnej iniekcji niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego zawartego w serum poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej. 

Skóra staje się wówczas odpowiednio naprężona, elastyczna, a zmarszczki zostają wypełnione. HyaloroFrax to skuteczny sposób na likwidację widocznych zmarszczek. Ta nieinwazyjna metoda pozwala na równomierne, głębokie nawilżenie całej twarzy i precyzyjne wypełnienie bruzd. Dzięki niej zyskujemy jędrną i gładką skórę (bez widocznie zaznaczonej bruzdy nosowo-wargowej, czy lwiej zmarszczki).     

W ofercie poznańskiego SPA, które zostało niedawno otwarte przy ulicy Maratońskiej znajdziemy też odmładzającą kurację Tropikalna Oaza. To niezwykle aromatyczny, jogurtowy zabieg na ciało z mango, marakują i dodatkową dawką witaminy C. W tym przypadku proces odnowy przynosi nie tylko regenerację i piękny koloryt ciała, ale także przenosi nas w świat fantastycznej tropikalnej przygody pobudzając przy tym wszystkie zmysły.

Tak głęboki relaks możliwy jest dzięki wykorzystaniu podczas zabiegu jedynego w Poznaniu specjalistycznego łóżka do hydromasażu Lemi Aemotio. Prysznic VICHY, materac wodny, aromatyczna kąpiel parowa, podczerwień, koloroterapia– wszystkie funkcje tej profesjonalnej kabiny mają służyć całkowitemu odprężeniu i podniesieniu jakości odnowy biologicznej.   

Na ciało możemy także zafundować sobie Zabieg z Zieloną Kawą, który ma działanie wyszczuplające i ujędrniające. Mikronizowana zielona kawa, zawarta w masce, bogata w liczne substancje aktywne wygładza skórę i redukuje cellulit. Dodatkowo zastosowana miejscowo ampułka z wysoko skoncentrowaną zieloną kawą aktywuje rozkład lipidów, uwalnia i eliminuje toksyny, przyspieszając proces redukcji lokalnych depozytów tłuszczu.

EXIMIA do walki z cellulitem i tkanką tłuszczową

Tajną bronią salonu do walki z cellulitem i zbędną tkanką tłuszczową jest urządzenie Eximia. Działanie aparatu opiera się na metodzie ultraporacji kawitacyjnej, która przy wykorzystaniu ultradźwięków rozbija tłuszcz zawarty w komórkach oraz prądu, który pozwala odnaleźć nowe drogi dostępu dla wszystkich składników aktywnych zawartych w preparatach wykorzystanych przy zabiegach.

Terapia polega na wykonaniu czterofazowego masażu skóry za pomocą odpowiedniej głowicy. Poprzedza go drenaż limfatyczny, który oczyszcza ciało z toksyn, usprawnia krążenie oraz przepływ limfy. Masaż endodermalny (endolift) poprawia metabolizm tkanek i stymuluje je do pracy. W efekcie skóra staje się bardziej elastyczna i ujędrniona. Dzięki technologiom kawitacji ultradźwiękowej i elektroporacji substancje aktywne wnikają głęboko do skóry, a zgromadzony tłuszcz i cellulit zostają zredukowane. 

Za pomocą tego jedynego w Poznaniu urządzenia wykonywane są zabiegi ujędrniające (brzuch, biust, twarz), redukujące tkankę tłuszczową oraz modelująco – rzeźbiące (np. pośladki). W ten sposób możemy wymodelować sylwetkę. Ta nieinwazyjna metoda jest doskonałą alternatywą dla liposukcji. To tylko niektóre propozycje zabiegów przywracających piękno naszej skórze, które  dostępne są w poznańskim DAY SPA. Salon zachwyca wysublimowanymi wnętrzami, panuje w nim wspaniała atmosfera, którą stworzy profesjonalna kadra specjalistów. Wystarczy tylko wstąpić do GARDENS spa po relaks i piękno, by się o tym przekonać.   

© 2013-2020 by SN2.EU