czwartek, 21 czerwiec 2018 12:40

Nieskazitelny makijaż bez wysiłku - zaufaj profesjonalistom

Wyobraź sobie, że jest rano, bardzo wcześnie rano. Budzisz się, a twoja twarz wygląda jak z okładki. Wstajesz, ubierasz się i po prostu idziesz do pracy. I tak codziennie, przez nawet 5 lat. Brzmi jak marzenie, prawda? A to tylko makijaż permanentny.

Tylko i aż makijaż permanentny, ponieważ jest to zabieg wymagający wysokich kwalifikacji i umiejętności, a także dokładności. Szukając salonu, który wykona zabieg nie warto patrzeć na cenę, a na zdjęcia i opinie. I certyfikaty oraz tytuły zdobyte przez lingeristkę – osobę, która wykonuje makijaż permanentny. Białystok może pochwalić się lingeristkami z Kliniki Piękna (http://klinikapiekna.eu/) które zdobyły kilkadziesiąt certyfikatów oraz tytuł drugiego wicemistrza polski makijażu w permanentnego Long Time Liner 2017, pośród nich można również znaleźć finalistkę z wyróżnieniem międzynarodowych mistrzostw PMU Kraków expo 2017. Podobnie w 2018 roku – Panie nie próżnowały i zdobyły tytuł drugiego vicemistrza międzynarodowych mistrzostw makijażu permanentnego 2018 najwyższy tytuł Elite Lingerist Long Time Liner. O wszystkich osiągnięciach oraz samej stosowanej metodzie można poczytać na stronie Kliniki Piękna z Białegostoku http://klinikapiekna.eu/klinika-piekna/zabiegi/makijaz-permanentny/.

W białostockim salonie kosmetycznym można skorzystać również z całego wachlarza innych usług, m.in. kosmetyka ciała, depilacja laserowa, permanentne wydłużanie brwi, pielęgnacja rąk, kuracje przeciw wypadaniu włosów i wiele innych. Trafiając do Kliniki Piękna w Białymstoku można mieć pewność, że zostanie się obsłużonym na najwyższym poziomie niezależnie od wybranego zabiegu. Najlepiej potwierdza to opinia ponad 3 tysięcy kobiet z Białegostoku i nie tylko, które zgodnie przyznają Klinice Piękna 5 gwiazdek na Facebooku.

Twoje ciało jest domem dla twojego ducha, oddaj je w ręce specjalistów i poczuj się wyjątkowo. Pamiętaj aby zabiegi kosmetyczne, zwłaszcza o długofalowym efekcie, wykonywać jedynie w sprawdzonych miejscach i zawsze upewniać się, że są stosowane jednorazowe narzędzia i zachowane standardy higieny.

Wyświetlony 488 razy
Więcej w tej kategorii: « Wosk pszczeli Domowe SPA – porady »
© 2013-2019 by SN2.EU