wtorek, 29 listopad 2016 13:00

All about beauty… Sense of Beauty.

Sense of Beauty od dziś dostępny jest w formie interaktywnego magazynu on-line. Znajdziemy  w nim piękno i twórczy klimat, a wszystko to wzbogacone o elementy multimedialne. Atrakcyjny, minimalistyczny design i przejrzysty układ sprawiają, że czytając magazyn on-line mamy wrażenie przeglądania klasycznej, drukowanej publikacji.

 

Pismo zaprasza w finezyjną podróż po meandrach luksusu i prestiżu. Na jego łamach odkrywamy tajniki działania kosmetyków, otwieramy drzwi do laboratoriów badawczych, w których naukowcy Dr Irena Eris prowadzą zaawansowane, autorskie prace naukowe. Opowiadamy o tym, jak pielęgnować urodę, przedstawiamy trendy, nowości z Kosmetycznych Instytutów i oferty Hoteli SPA Dr Irena Eris. W magazynie zamieszczamy także ekskluzywne wywiady z ludźmi, którzy żyją pasją.

Dr Irena Eris jako jedyna polska marka jest członkiem prestiżowego Comité Colbert – stowarzyszenia najbardziej luksusowych marek. Przyjęcie w poczet członków oznacza, że nie tylko doceniono kosmetyki doskonałej jakości, ale przede wszystkim wyznawaną filozofię: poszanowanie tradycji, etykę, dążenie do doskonałości, realizację holistycznego podejścia do piękna oraz innowacyjność.
I o tym wszystkim możecie poczytać w Sense of Beauty.

www.SenseofBeautyMAG.com

© 2013-2020 by SN2.EU