wtorek, listopad 28, 2023
środa, 26 październik 2016 11:02

Aquafilling Bodyline - piękne piersi bez skalpela

Powiększenie piersi bez operacji plastycznej? To możliwe. Na rynku medycznym sukcesywnie pojawiają się alternatywne, nowoczesne i mało inwazyjne metody modelowania ciała. Jedną z nich jest zabieg Aquafilling Bodyline, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem kobiet. Na czym polega? Kto może poddać się procedurze modelowania piersi preparatem Aquafilling Bodyline?

Chyba nie ma na świecie kobiety, która w swoim wyglądzie nie zmieniłaby absolutnie niczego. Najwięcej zastrzeżeń panie mają do swojego biustu. Narzekają na zbyt mały rozmiar, brak jędrności czy sprężystości piersi. Nic więc dziwnego, że powiększanie piersi jest najbardziej popularnym wśród kobiet zabiegiem z zakresu chirurgii plastycznej. Zainteresowanie pacjentek metodami powiększania piersi wciąż rośnie, dlatego naukowcy wciąż zajmują się opracowywaniem nowych technik, które pomogłoby w spełnieniu kobiecych marzeń o kształtnym, jędrnym biuście. Dla wielu pań ważny jest naturalny wygląd piersi i niska inwazyjność zabiegu, dlatego zabieg Aquafilling Bodyline cieszy się sporym zainteresowaniem, gdyż spełnia wszystkie powyższe wymagania. O tym o ile rozmiarów można w ten sposób powiększyć piersi przeczytasz tutaj: www.tourmedica.pl/informacje/o-ile-rozmiarow-mozna-powiekszyc-piersi-preparatem-aquafilling-bodyline/

Co to jest Aquafilling Bodyline?

Aquafilling Bodyline jest preparatem wypełniającym, składającym się z aż  98 procent soli fizjologicznej oraz 2 procent poliamidu. Co ważne, preparat jest biokompatybilny, czyli zgodny z ludzkimi tkankami. Nie ma toksycznego wpływu na tkanki i zapewnia wysokie bezpieczeństwo. Żel Aquafilling Bodyline otwiera nowe możliwości w zabiegach estetycznych. Za pomocą preparatu możliwe jest poprawienie wyglądu piersi poprzez ich powiększenie czy wymodelowanie. Ponadto żel może być stosowany w leczeniu wrodzonych dysproporcji oraz w korekcie defektów. Doskonale nadaje się do wyrównywania ubytków i deformacji pooperacyjnych.

Cała procedura jest bezbolesna dla pacjentki. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Preparat podaje się bezpośrednio do tkanek miękkich za pomocą kaniuli, dzięki czemu udaje się zredukować ryzyko doznania urazu podczas zabiegu do minimum. W trakcie zabiegu lekarz rozmasowuje wstrzyknięty żel, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Po zabiegu powiększania piersi preparatem Aquafilling Bodyline nie pozostają blizny, co jest wadą operacji chirurgicznej.

Zalety powiększania piersi preparatem Aquafilling Bodyline

„Po takim zabiegu osoba postronna na pewno nie pozna, czy piersi mają rozmiar naturalny czy zostały powiększone. Efekty są widoczne już po około siedmiu dniach od przeprowadzonego zabiegu” – tłumaczy w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle lek. Maciej Rogala, lekarz medycyny estetycznej. Właśnie dlatego wśród pacjentek przeważają entuzjastyczne opinie. Rzeczywiście, piersi po zabiegu powiększania żelem Aquafilling Bodyline wyglądają bardziej naturalnie, niż po operacji powiększenia biustu silikonowymi implantami. Lekarze podkreślają, że sam zabieg jest zdecydowanie mniej inwazyjny, a dzięki temu również bezpieczniejszy dla pacjentki.

Kolejnym atutem zabiegu jest krótki czas rekonwalescencji. Lekarze uważają, że pacjentka już w ciągu od 24 go 48 godzin może powrócić do codziennej aktywności. Jedynym ograniczeniem jest konieczność noszenia modelującej bielizny przez okres 3 tygodni.

Pacjentki podkreślają jeszcze jeden, ich zdaniem bardzo ważny aspekt zabiegu, czyli efekt push up. Piersi zostają nie tylko powiększone, ale również podniesione oraz stają się bardzo naturalne w dotyku. Aquafilling Bodyline pomaga spełnić kobietom marzenia o kształtnym i jędrnym biuście w sposób bezpieczny i komfortowy dla każdej pacjentki.

W trakcie jednego zabiegu do jednej piersi może być wprowadzone maksymalnie 150 ml preparatu, nie ma jednak przeszkód, by po upływie 3 miesięcy zabieg powtórzyć, aby powiększyć biust o kolejny rozmiar.

Cena za zabieg powiększenia piersi preparatem Aquafilling wynosi około 10 tysięcy złotych, chociaż w Krakowie i Poznaniu znajdziemy kliniki, w których ceny zaczynają się już od 6 tysięcy złotych. Cena zależy między innymi od ilości wstrzykiwanego preparatu.