wtorek, 10 luty 2015 15:13

Intraceuticals - tlenowy sposób hollywoodzkich gwiazd na młodą cerę

Marzeniem każdej kobiety jest idealna, gładka i promienna cera bez niedoskonałości. Niestety, tylko nieliczne z nas mogą pochwalić się nieskazitelną skórą - problemy trądzikowe, zmarszczki mimiczne, stany zapalne, opuchlizna, plamy i przebarwienia - to problemy bardzo często spotykane, nawet u młodych kobiet. W celu poprawienia wyglądu i kondycji skóry warto skorzystać ze stosunkowo nowej metody o intrygującej nazwie - Intraceuticals.

Ulubiony zabieg gwiazd Hollywood, czyli Intraceuticals wykorzystuje najnowsze technologiczne osiągnięcia kosmetologii. Łączy ze sobą moc wtłaczanego pod skórę hiperbarycznego tlenu i specjalnie przygotowanego serum kosmetycznego. Czysty, przefiltrowany tlen zdążył się już sprawdzić w leczeniu ran i poparzeń, natomiast serum jest świetną alternatywą dla wstrzykiwania kwasu hialuronowego. Dodatkowo, umożliwia wprowadzanie w skórę skoncentrowanych składników aktywnych.

Na czym polega Intraceuticals? Metoda wykorzystuje zjawisko infuzji – za pomocą specjalnego aplikatora i tlenu pod ciśnieniem w głąb skóry wtłaczane są substancje aktywne zawarte w serum. Chłodzący i przefiltrowany tlen umożliwia zwiększoną absorpcję kosmetyku oraz pozytywnie wpływa na nawodnienie i nawilżenie skóry. Tajemnicą skuteczności zabiegu jest zastosowanie aż dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego oraz wielkocząsteczkowego. Ponadto, w serum zawarte są odpowiednio dobrane składniki, które mają zbawienny wpływ na skórę - przeciwutleniacze, kolagen, kompleksy witamin, aloes oraz liczne oleje roślinne.

Sam zabieg trwa około 1,5 godziny. Jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. „Intraceuticals przeciwdziała stanom zapalnym oraz problemom trądzikowym, skóra staje się wyraźnie wygładzona (efekt liftingu), promienna i świeża. - mówi Anna Marciniec, medical manager w Bristol ART&SPA Sanatorium w Busku Zdroju. - Metoda zmniejsza głębokość i ilość zmarszczek, zapewnia skórze zdrowy, jednolity koloryt oraz jędrność i elastyczność. Warto również dodać, że hiperbaryczny tlen intensyfikuje w skórze procesy biologiczne – rekonstrukcje tkanek oraz napływ leukocytów.”

W celu zwiększenia efektywności zabiegu, stworzone zostały cztery odrębne rodzaje serum, każdy z nich skupia się na innym problemie z cerą i pozwala na idealne dopasowanie metody do indywidualnych potrzeb. Intraceuticals Atolexene to zabieg na okolice oczu i ust, redukujący zmarszczki mimiczne; Clarity – redukuje stany zapalne i zanieczyszczenia u osób z cerą trądzikową; Opulence rozjaśnia przebarwienia oraz zmiany pigmentacyjne skóry, a Rejuvenate odmładza cerę, regeneruje, poprawia jej gęstość i wypełnia zmarszczki. Jak widać każdy znajdzie coś dla siebie.

Intraceuticals jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób pragnących poprawić kondycję swojej skóry w sposób szybki, bezbolesny i nieinwazyjny. Dodatkowym atutem jest fakt, że metoda ta nie wymaga rekonwalescencji. Efekty widoczne są natychmiastowo, skóra jest wyraźnie odżywiona i emanuje zdrowiem. Warto dodać, że Intraceuticals nie tylko poprawia wygląd i stan cery, ale także opóźnia procesy starzenia się skóry. Nie bez powodu zabieg ten uwielbiają takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Naomi Campbell, Eva Longoria, a nawet Justin Timberlake! 

Wyświetlony 2619 razy
© 2013-2019 by SN2.EU