piątek, wrzesień 29, 2023
niedziela, 13 lipiec 2014 17:04

Przygotuj się na większą objętość + Video

Remington Big style Remington Big style

 

Big Style marki Remington to najnowsza suszarko-lokówka z wałkami przygotowana specjalnie dla miłośniczek fryzur o dużej objętości, loków i miękkich fal. Dzięki Big Style każda kobieta może szybko i wygodnie stworzyć spektakularną fryzurę i poczuć się jak gwiazda na czerwonym dywanie.

 

Czym jest suszarko-lokówka z wałkami Big Style?

Big Style to produkt, którego drugie imię to objętość. Przy pomocy kilkunastu nakładek – samoprzyczepnych wałków o różnej średnicy (od 30 do 58 mm) oraz suszarki nadzwyczajnie łatwo można stworzyć miękkie, pełne objętości, hollywoodzkie fale. Włosy uniesione od nasady sprawiają, że fryzura będzie lekka jak nigdy dotąd! Suszarka, która zapewnia dwie prędkości nawiewu, pozwala na stworzenie fryzury od podstaw, na lekko wilgotnych włosach, bądź na odświeżenie stylizacji, na suchych włosach. Dodatkowo zimny nawiew powietrza znakomicie utrwala fryzurę.

Jak stworzyć spektakularną fryzurę krok po kroku?

Krok 1.
Wybierz pasmo włosów z przodu głowy i wygładź je. Dla uzyskania mocniejszego i trwalszego efektu każde pasmo przed zawinięciem na wałek możesz spryskać odrobiną lakieru do włosów.

Krok 2.
Zaczynając od końcówek nawiń pasmo na wałek (pasma na czubku głowy nawijaj na wałki o średnicy 50 mm, niższe partie na wałki o średnicy 38 i 30 mm). Gdy nawiniesz włosy na odległość ok. 10-15 cm od nasady włącz ciepły nawiew i przytrzymaj przez 10 sekund. Następnie wyłącz nawiew i nawiń wałek do końca, umieszczając przy skórze głowy. Ponownie włącz ciepły nawiew na około 8 sekund. W celu utrwalenia wykończ zimnym podmuchem. Zwolnij wałek przyciskiem.

Krok 3.
Nawijaj pozostałe wałki postępując analogicznie do instrukcji z kroku drugiego.

Krok 4.
Po nałożeniu wszystkich wałków odczekaj, aż włosy i wałki zupełnie „ostygną”.

Krok 5.
Ostrożnie odwijaj wałki. Pamiętaj: nie ciągnij za włosy ani nie odwijaj ich zbyt energicznie, by nie zniszczyć efektu. Każde odwinięte pasmo dodatkowo zakręć na palcach, dla poprawienia skrętu loka.

Krok 6.
W celu utrwalenia fryzury możesz spryskać ją lakierem do włosów. Fryzura o spektakularnej objętości gotowa!

 

 

Dane techniczne:

Moc: 800 W
Powłoka ceramiczna: tak, 50 mm szczotka
Turmalin: tak, 50 mm szczotka
Liczba ustawień temp./ nadmuch włącznie z chłodnym nawiewem: 3
Przełącznik On/Off: tak
Akcesoria/dodatki:
Duża szczotka: 50 mm
Koncentrator powietrza: 50 mm
Wałki: 15 sztuk (50, 38 i 30 mm)
Obrotowy przewód
Torba do przechowywania
Gwarancja: 3 lata

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce