poniedziałek, 05 listopad 2018 18:09

Najlepszy prezent dla Twojego faceta

Zastanawiasz się jak ucieszyć faceta? Co mu dać, żeby naprawdę był zadowolony i pamiętał Twój podarunek, zawsze go wspominał i często używał, jeśli to prezent praktyczny, który pozostanie na zawsze? Oczywiście wszystko zależy od dwóch czynników - jaki to typ faceta i jaki chcesz przeznaczyć na niego budżet.

Jedno jest pewne - pomimo, że sweterki w gruszki lub renifery, dopóki z nim będziesz, pozostaną w szafie, a może je czasem założy - nie jest to prezent jego marzeń. Doceni, że się starałaś, że zrobiłaś to sama, ale czytaj dalej czego Twój mężczyzna tak naprawdę potrzebuje.

Jak uszczęśliwić faceta wymarzonym prezentem?

Jeśli Twój facet to typowa złota rączka, uwielbia grzebać w samochodzie, składać szafki, tworzyć niezwykłe rzeczy i remontować to sprawa jest niezwykle prosta. Podpytaj go delikatnie, co by mu się przydało, a jeśli ten zabieg się nie uda, popatrz w jego skrzynkę. Mechanik amator na pewno, jeśli nie ma, chciałby dostać na prezent zestaw kluczy nasadowych, płaskich, podstawki samochodowe, lewarek, zestaw śrubokrętów. Remontowiec amator natomiast chciałby mieć wiertarkę, wkrętarkę, także śrubokręty, klucz hydrauliczny, szlifierkę kątową.

Gracz komputerowy to najłatwiejszy temat. Wystarczy go trochę posłuchać, a na pewno powie, w jaką grę chciałby pograć. Innym pomysłem jest zestaw słuchawkowy dla graczy, klawiatura i mysz dla graczy, może nowy pad do konsoli. Jeśli to gracz, który lubi też planszówki, zakres prezentów jest jeszcze większy. Wystarczy dowiedzieć się czy lubi średniowiecze, postapokalipsę, zombie, strategie wojenne.

Bibliofila oczywiście zadowoli książka. Tutaj należy podpatrzeć jego ulubionego autora albo przynajmniej gatunek książek, jakie czyta. Jeśli lubi książki grozy czy fantastykę, taką tematykę trzeba mu dostarczyć aby był zadowolony z prezentu.

Jeśli Twój facet uwielbia samochody i rozpływa się, mówiąc o nich, na 100 % chciałby przejechać się samochodem marzeń. Jest to bardzo ciekawy prezent dla chłopaka. Wystarczy się dowiedzieć, jakie to auto i najprawdopodobniej znajdziesz je w ofercie którejś ze stron z wymarzonymi prezentami. Godzinna przejażdżka ukochanym, wymarzonym od dziecka samochodem zadowoli każdego, naprawdę każdego.

Są też faceci, którzy chętnie dostaliby zegarek, perfumy, jakiś drogi alkohol albo przeżycie, takie jak skok na bungee, ze spadochronu czy może escape room. Sztuką dawania prezentów jest dobre poznanie swojej drugiej połówki. Po prostu go słuchaj, a będzie naprawdę szczęśliwy z każdego prezentu. Słuchaj go nie tylko przed okazją do obdarowania, po prostu w momencie kiedy o czymś powie, zapamiętaj i w wolnej chwili zapisz w notatniku w telefonie. Potem dobranie prezentu z listy kilku czy kilkunastu nie będzie żadnym problemem.

Czytany 297 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat kobiety

  • 1