środa, 22 sierpień 2012 12:17

Klasyka zawsze modna!

Powitaj modę na elegancję, bowiem najnowsze trendy z branży fashion to powrót do klasycznych form. Na modowy piedestał wracają proste kształty oprawek okularowych połączone z intensywnymi kolorami. Głęboka czerń z wyrazistą czerwienią lub elegancki, lśniący granat w duecie z niepowtarzalnie czystą bielą. Klasyczne oprawki są ponadczasowe i pasują na każdą okazję!

Moda na klasyczne, dobrze znane kształty i wzory powraca. Najnowsze kolekcje jesienne marek odzieżowych obfitują w subtelne, eleganckie formy. Także wśród akcesoriów króluje szyk i klasyka. Specjalna kolekcja okularów marki Belutti dostępna w Vision Express składa się z prostych kształtów oprawek okularowych w kontrastujących barwach. Ich elegancka forma stanowi idealne dopełnienie klasycznego stylu. Oprawki są doskonałe zarówno na co dzień do pracy w biurze, czy na spotkania biznesowe, jak i na wieczorne wyjścia.

Marka Belutti w swej specjalnej kolekcji, która dostępna jest w Vision Express, postawiła na bardzo modne kolory: czarny lub granatowy połączony z białym, fioletowym, czerwonym czy ciemnoróżowym.

Klasyka nigdy nie wyszła z mody! W takich okularach zawsze wygląda się szykownie. Czerń dodaje klasy, a intensywne barwy ujmują lat” – mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki Belutti. Co więcej potwierdza, iż klasyka i elegancja jest jak najbardziej na topie w tym sezonie. Dodaje również, że niezmiernie popularnym modelem są oprawki w kształcie kocich oczu, najlepiej w kolorze czarno-fioletowym. „Noszą je zwłaszcza kobiety odważne, które lubią motywy retro z lat ‘50-tych” – dodaje Zuzanna Ziętek.

Jeśli zatem chcesz wyglądać modnie i elegancko w tym sezonie, pamiętaj o trendy dodatkach. Klasyka jest ponadczasowa! Oprawki ze specjalnej kolekcji Belutti są dostępne w sieci salonów Vision Express na terenie całej Polski. Sugerowana cena wynosi od 259 do 399 zł. Więcej informacji na stronie: www.belutti.com

© 2013-2020 by SN2.EU