wtorek, 15 maj 2012 14:42

Kolekcja New Yorkera Wyróżniony

Uśmiech, radość, zadowolenie. To pierwsze skojarzenia, które przychodzą na myśl, kiedy spojrzy się na nową letnią propozycję New Yorkera. Kolory tak soczyste, że od razu w wyobraźni powstaje obraz dojrzewających w słońcu owoców, które kuszą swoim wyglądem, aby po nie sięgnąć.

Żywe, orzeźwiające odcienie i proste wzory to zestawienie wprost idealne na letnie miesiące. Dzięki temu ubrania te można założyć nie tylko na plażę, jak to jest w przypadku letnich ciuchów oferowanych przez inne firmy, ale także wybrać się w nich do miasta czy na wycieczkę rowerową. To niezwykle ważne, ponieważ do tej pory istniała pewna luka, którą zapełniało się łączeniem ubrań wiosennych z niektórymi letnimi propozycjami.
Proponowana kolekcja zdaje się emanować dobrym humorem. Nawet ciut bardziej stonowane propozycje mają w sobie nutkę optymizmu, który na sam widok kusi opcją zakupu. Cechą dominującą w tym wszystkim jest prostota i luz, które umiejętnie dobrane potrafią przerodzić się w bardzo ciekawe stylizacje.
Nie da się ukryć, że New Yorker po raz kolejny podkreślił, że swoje ubrania kieruje przede wszystkim do młodych osób, w wieku 16-25 lat. Świadczą o tym humorystyczne aplikacje na niektórych t-shirtach oraz propozycje dość odważnych zestawień kolorystycznych. Zresztą, cóż bardziej kojarzy się z okresem letnim niż młodzi ludzie – pełni energii, pasji i chęci przeżywania kolejnych przygód?

 

Więcej znajdziesz na http://www.newyorker.de/pl/new_summer/

Media

© 2013-2020 by SN2.EU