środa, 28 marzec 2012 17:58

Zapowiedź najnowszej kolekcji 'Passion Fruit' Lany Nguyen

W maju odbędzie się premiera kolejnej kolekcji Lany Nguyen. Kolekcja będzie inspirowana różnorodnością kolorów Wschodu, a konkretnie Wietnamu, skąd  pochodzi Lana.
Tymczasem zapraszamy do obejrzenia pierwszych czterech projektów z tej kolekcji.

W najnowszej kolekcji 'Passion Fruit' Lana Nguyen łączy nowoczesną Europę z tradycyjną Azją. Zestawia ze sobą dwie skrajne kultury, w których się wychowała.

Kolekcja inspirowana jest różnorodnością kolorów Wschodu, a konkretnie Wietnamu, skąd  pochodzi Lana. W kolekcji znajdziemy typowe dla projektantki skrajne połączenia tkanin delikatnych z ciężkimi. Tym razem nie będą to romantyczne pastele, a soczyste i mocne kolory rodem z egzotycznego Wschodu. Nowoczesne, lekkie tkaniny, takie jak, koronki, szyfony, czy tiule, zostaną połączone z mocnymi, grubymi, tradycyjnymi materiałami i z oryginalną tkaniną, ręcznie dzierganą przez mniejszość kulturową gór Sapa w Wietnamie. Nowa kolekcja Lany Nguyen, będąca połączeniem elementów europejskich z wietnamskimi, to jej osobista, podszyta własnymi doświadczeniami interpretacja harmonii nowoczesności z tradycją.

Wyświetlony 1234 razy
© 2013-2020 by SN2.EU