poniedziałek, kwiecień 22, 2024
czwartek, 26 październik 2023 17:03

Kolekcja Bestiariusz - Odkryj świat potworów z naszych legend!

Kolekcja Bestiariusz Medicine Kolekcja Bestiariusz Medicine mat. prasowe

Tym razem Medicine przedstawia wyjątkową kolekcję ubrań, która zabiera w ekscytującą podróż przez tajemnicze zakamarki rodzimych legend.

 

Bestiariusz – stworzony przez utalentowanych grafików Medicine – został w całości poświęcony potworom i bestiom, które od wieków są obecne w naszej kulturze. Świat naszych przodków pełen był historii o wampirach, wilkołakach i strzygach. Dla nich te stwory były jak najbardziej realne. Dziś patrzymy na nie jako na element rodzimego folkloru, ale opowieści te nie straciły na aktualności. Legendy były, są i pewnie jeszcze długo będą wspaniałym źródłem inspiracji. Teraz, dzięki kolekcji od Medicine, możemy zagłębić się w to magiczne uniwersum i odkryć, że te straszydła nie są wcale takie straszne, jak mogłoby się wydawać.

Kolekcja Bestiariusz pokazuje, że potwory i bestie jednak nie zawsze muszą być źródłem strachu. Medicine zachęca do poznawania tajemniczego dziedzictwa rodzimych legend i eksperymentowania z odważnymi stylizacjami, które wyrażają naszą osobowość. Odkrywaj to fascynujące uniwersum, gdzie potwory i bestie nabierają nowego znaczenia. Pozwól swojej wyobraźni powędrować w świat tajemniczych legend!