wtorek, listopad 28, 2023
środa, 15 luty 2023 18:18

Złota czy srebrna? Sprawdź, jaka biżuteria do Ciebie pasuje

Biżuteria https://itspattyrose.com/ Biżuteria https://itspattyrose.com/

Zwykle wybierając biżuterię w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na jej estetykę i typujemy taką, która wpisuje się w nasz gust.

Często jednak mimo wyboru według tych kryteriów okazuje się, że nie pasuje ona do naszego typu urody, co sprawia, że staje się niewidoczna. Aby dobrać biżuterię, która doskonale będzie do nas pasować, warto dokonać analizy kolorystycznej i określić, czy jesteśmy ciepłym, czy zimnym typem urody – na podstawie tego możemy określić, czy naszą urodę bardziej komplementować będzie złota, czy srebrna biżuteria.

 kolczyki patty rose

Ciepły typ urody, to skóra, która ma wyraźnie brzoskwiniowe zabarwienie o ciepłych tonach. Osoby o ciepłym typie urody, to zazwyczaj naturalne blondynki oraz brunetki o zielonych, niebieskich lub niekiedy brązowych oczach. Ten typ urody podkreślać będzie biżuteria w kolorze złotym. Pięknie podbije złotą opaleniznę oraz zaakcentuje kolor oczu.

łańcuszki patty rose

 Natomiast zimny typ urody, to osoby z porcelanową, beżową lub oliwkową cerą i brązowymi, popielatymi lub platynowymi włosami o niebieskich, zielonych, brązowych bądź szarych oczach.  Urodę osób o zimnym typie zdecydowanie bardziej podkreślać będzie biżuteria w kolorze srebrnym. Co więcej srebro świetnie komponuje się z niebieskimi oraz granatowymi elementami, które dodatkowo podkreślają najpiękniejsze cechy chłodnego typu urody.

Dopasuj biżuterię do swojego typu urody z https://itspattyrose.com/