piątek, 03 luty 2023 18:39

Nowa odsłona kultowej kolekcji – EVIVA L’ARTE!

Medicine EVIVA L’ARTE 23 Medicine EVIVA L’ARTE 23

Kolejna odsłona kultowej kolekcji w Medicine EVIVA L’ARTE 2023 to ukłon w kierunku twórców, którzy zrewolucjonizowali podejście do koloru w malarstwie. A dzięki przeniesieniu ich dzieł na ubrania, pojęcie colour therapy nabiera artystycznego wymiaru!

 

Kolekcję poświęcono dziełom, w których kolor ma nadrzędne znaczenie – oddaje emocje, odkrywa sens, przekazuje to, co trudno wyrazić słowami. Obrazy przeniesione na ubrania zyskują inny wymiar, stają się nośnikiem nowych doznań artystycznych. Te arcydzieła towarzyszą nam od pokoleń i są nieocenioną częścią światowej kultury. Choć pochodzą z różnych okresów, stale przynoszą inspiracje, dając odbiorcy szerokie pole do interpretacji.

Medicine - kolekcja EVIVA L’ARTE 23 

Medicine - kolekcja EVIVA L’ARTE 23 

W kolekcji EVIVA L’ARTE 23 pojawiły się więc największe światowe nazwiska. Nie zabrakło m.in. Paula Gauguina, dla którego charakterystyczne było syntetyczne traktowanie plam barwnych. Dzięki Medicine przyjrzysz się także bliżej pracom Paula Klee, lubiącego eksperymentować z formą i kolorami. Zachwycisz się obrazami Pieta Mondriana, który zasłynął ze stosowania w swojej twórczości trzech barw podstawowych.

Medicine kolekcja EVIVA L’ARTE 23 

Marka zaprasza do poznania wszystkich artystów z kolekcji i zgłębienia ich twórczości. Te wielkie dzieła malarskie dotychczas można było podziwiać głównie na wystawach – dzięki ubraniom Medicine trafiają na ulice, by tworzyć niestandardową galerię obrazów zachęcających do nieustannego poszerzania horyzontów.

Medicine kolekcja EVIVA L’ARTE 23 

Kolekcja to ubrania dla niej i dla niego: koszule, bluzy, sukienki, T-shirty oraz wiele innych kolorowych propozycji – wybierz swoje ulubione dzieło, które najlepiej wyrazi Twój styl. Stylizacja może „przemówić” za Ciebie: niech żyje sztuka!

Wyjdź poza utarte schematy, bo… kolor ma znaczenie.

Do dzieła!

Dyrektor Marketingu: Karolina Tomczyk / Medicine

Dyrektor Artystyczny: Karolina Stawska / Medicine

Fotograf: Bartek Wieczorek / Visual Crafters

Stylista: Karolina Gomółka / Medicine

Make-up & Włosy: Anna Stykała / D’vision Art

Scenografia: Justyna Bugajczyk / Ukwiał

Produkcja: Mikołaj Jaźwiecki, Radek Nieroda / ilike-photo.com

Modele: Marta / X Management, Jakub / Model Plus

Asystent Fotografa: Aleksander Balcerek

Asystent Stylisty: Mariola Homoncik

Retusz: Paweł Milewski / ilike-photo.com

Reżyser / Operator: Michał Grzeszczakowski / Art Faces

Montaż Offline: Michał Grzeszczakowski / Art Faces

Montaż Online: Maja Tokaj

© 2013-2020 by SN2.EU