sobota, grudzień 09, 2023
piątek, 10 grudzień 2021 17:58

Wygoda i optymizm w kolekcji Lee SP22 Spring Preview

Lee kolekcja wiosna/lato 2021 Lee kolekcja wiosna/lato 2021

Radosna, optymistyczna i efektowna – kolekcja Lee Jeans SP22 przynosi sporą dawkę koloru i wygody, oferując radość i pozytywne wibracje.

 Zwiastun pokazuje linię ubrań, która odzwierciedla obecny styl życia i tętni optymizmem, którego tak wszystkim brakowało.

Nowe ubrania z metką Lee Jeans to przede wszystkim proste kroje, wyraziste kolory i dużo, naprawdę dużo wygody. Inspiracją dla wygodnych krojów był dom, który w ostatnim czasie stał się centrum życia każdego z nas.

Kolekcja SP22 powstała z powodu domu i dla domu. Fasony są luźniejsze i szersze – dotyczy to zarówno dżinsów, jak i niezbędnych ubrań na co dzień. Znajdziecie tutaj koszulki i bluzy o obszerniejszym kroju, obniżoną linię ramion i dłuższe, szersze rękawy. 

Nowe spodnie dresowe z grubej dzianiny są wręcz idealne do przyjemnego leniuchowania.

Kolekcja denimu obejmuje dwa fasony męskie i dwa damskie. Na uwagę zasługuje luźny model Asher dla mężczyzn, który wyróżnia się obszernym krojem w pasie, biodrach i udach oraz delikatnie zwężającymi się nogawkami. Całość przypomina dżinsy o prostym kroju. Kolejny model to West – nowy luźny fason, który cechuje swobodny nowoczesny styl.

Lee kolekcja męska wiosna/lato 2022

Lee kolekcja męska wiosna/lato 2022

W kolekcji damskiej również zrobiło się nieco luźniej. Znalazły się tutaj popularne dżinsy Carol z prostymi nogawkami i wysokim stanem oraz zawadiacki model Stella A-line, który przyciąga uwagę obszernym krojem nawiązującym do spodni palazzo z lat 70.

W całej kolekcji kolor gra główną rolę - lawendowy, który wzbudza pozytywne odczucia i kojarzy się ze stabilnością i energią oraz śnieżnobiały i ciepły odcień koloru morskiego.

Nie zabrakło też wyrazistego logo. Prosta forma i efektowne kolory emanują optymizmem i podkreślają dziedzictwo marki, nadając bluzom, koszulkom i innym ubraniom niepowtarzalny urok.

Nie można również nie wspomnieć o kwestiach zrównoważonego rozwoju i zmniejszania negatywnego wpływu na środowisko. To właśnie te cele przyświecają Lee. W kolekcji SP22 wykorzystano bawełnę organiczną i materiały z recyklingu, zastosowane na wiele sposobów w nowych ubraniach. Ta kolekcja to również kolejny krok naprzód w programie For A World That Works, mającym na celu zrównoważony rozwój. Tylne naszywki na jeansach i spodniach zostały wykonane z materiałów takich jak virdis i jacron zamiast ze skóry. Wszystkie ubrania mogą się również pochwalić zielonym oznaczeniem EIM, którego używa się, by określić wpływ procesów wykończeniowych zastosowanych podczas produkcji na środowisko naturalne.

Lee- kolekcja damska wiosna/ lato 2022

Lee- kolekcja damska wiosna/ lato 2022

Marka rozwija się również w kwestii innowacyjnych ubrań z bawełny i konopi. W kolekcji SP22 wykorzystała tę przyjazną środowisku mieszankę w koszuli i nowym luźnym fasonie Asher dla mężczyzn, a w przypadku kolekcji damskiej w modnych dżinsach Carol z zakładkami i praktycznej luźnej kurtce.

Kolekcja, którą Lee oddaje w nasze ręce – pełna wygody, koloru i pewności siebie – została stworzona z myślą o dobru ludzi i planety.