środa, 27 październik 2021 13:05

Sztruks: nowoczesny i modny

Lee kolekcja jesień/zima 2021 Lee kolekcja jesień/zima 2021

W kolekcji jesień-zima 2021 Lee Jeans stawia na sztruks w nowoczesnym wydaniu. Kolekcja ubrań z tego materiału łączy tradycję ze współczesną wrażliwością.

 

Nieważne, czy nosi się go w swobodnych miejskich stylizacjach, czy też wybiera do bardziej formalnych zestawień, sztruks ma w sobie prostotę i urok, dzięki którym jest uniwersalny i łatwy w noszeniu.

Jest też świetną alternatywą dla denimu. Jego ponadczasowy wygląd sprawia, że materiał ten sprawdza się w różne pory roku i tak jak denim dobrze zachowuje kształt, dzięki czemu szyte z niego ubrania idealnie dopasowują się do każdej sylwetki.

Kolekcja jesień-zima 2021 wykorzystuje archiwalne kroje wzbogacone o nowoczesne wykończenia, tworząc w ten sposób doskonałe antidotum na modę, która szybko traci aktualność. Nawiązania do klasycznej odzieży roboczej sprawiają natomiast, że po ubrania ze sztruksu chętnie sięgną również miłośnicy denimu.  

Kolekcja jesień-zima 2021

Kolekcja jesień-zima 2021

W kolekcji męskiej znalazły się sztruksy uszyte na bazie najpopularniejszych dżinsów męskich Lee, czyli modelu Luke z delikatnie zwężanymi nogawkami. Pojawią się w wielu nasyconych kolorach, zachwycając fakturą, głębią koloru i ponadczasowością.

Oprócz spodni marka przygotowała też nową sztruksową odsłonę kultowej kurtki Loco. Model ma naszywane kieszenie i tradycyjne wykończenia w stylu Lee. W kolekcji są też ciepłe i miękkie kurtki sherpa uszyte z materiałów z recyklingu.

Kolekcja damska to zestawy i fasony z szerokimi nogawkami w nowej odsłonie. Nowe modele w tym nowoczesnym ujęciu mają bardzo szerokie nogawki, a sztruksowe dzwony nawiązują do naszych dżinsów w stylu retro: Breese, Breese Boot i Wide Leg.

Znajdziecie je w efektownych kolorach klejnotów i wyszukanych neutralnych barwach. Będą pełnym energii, kolorowym dodatkiem do każdej szafy.

Sztruks w kolekcji Lee jesień/zima 2021

Sztruks w kolekcji Lee jesień/zima 2021

Nowoczesny i wygodny sztruks jest niezbędnym elementem garderoby w tym sezonie!

 

© 2013-2020 by SN2.EU