sobota, 24 kwiecień 2021 13:07

#PokochajBieganie! Najnowsza kolekcja butów EQUIPE od marki Diadora

Buty Diadora EQUIPE Buty Diadora EQUIPE

Najnowsza kolekcja butów EQUIPE dzieli się na dwie kategorie. W jej skład wchodzi but biegowy EQUIPE CORSA oraz reszta bardziej casualowych modeli (np. EQUIPE ITALIA, czy EQUIPE MAD ITALIA), wykonanych ręcznie, z najlepszej jakości włoskich skór.

 

EQUIPE CORSA SS2021 to wyraz hołdu dla pierwszego modelu obuwia biegowego od marki, który powstał w latach 70. Nowa wersja, o odświeżonym i innowacyjnym designie jest ultralekka – but waży tylko 210 gramów. Stworzone zostały z półprzezroczystej, nylonowej siateczki oraz mikrofibry PU. Warta uwagi jest sprężysta pianka DD ANIMA wewnątrz buta, która odpowiada za odpowiedni balans, napęd, absorbowanie wstrząsów oraz zapewnia systematyczny zwrot energii włożonej w każdy krok. Przyśrodkowy stabilizator stworzony do kontrolowania skrętu w obszarze podparcia stopy, gwarantuje lekkość i stabilność bez zmiany amortyzacji. Pięta jest bardziej odporna na ścieranie się dzięki wykorzystaniu technologii DURATECH 5000 polegającej na użyciu specjalnej wysokogatunkowej i wytrzymałej gumy. To wszystko sprawia, że EQUIPE CORSA znajdą swoje zastosowanie zarówno w terenie naturalnym, jak i na asfalcie.

Diadora- Vogliamo Correre

Diadora- Vogliamo Correre

Kampania EQUIPE pojawiła się w tym sezonie pod hasłem #VogliAMOCorrere, co w wolnym tłumaczeniu oznacza – „chcę, żebyś pokochał/a biegać”. Buty z kolekcji dedykowane są zapalonym biegaczom, ale także tym, którzy „biegają” każdego dnia, w ramach codziennych aktywności i obowiązków. Spacer? Festiwal muzyczny? Podróż w nieznane? Niech te buty staną się podstawą każdego wyjścia. Zostały stworzone z pasją, tak bycie mogli robić wszystko to, co kochacie. Bez ograniczeń.

Diadora- buty do biegania Vogliamo Correre

Diadora- buty do biegania Vogliamo Correre

Buty Diadora EQUIPE dostępne są na stronie oficjalnego dystrybutora: www.mmsport.pl. Modele biegowe włoskiej marki znajdziemy również w wybranych sklepach specjalistycznych.

© 2013-2020 by SN2.EU