środa, 20 styczeń 2021 11:02

#Rebirth

Born2be #Rebirth Born2be #Rebirth

Najnowsza kampania marki Born2be #Rebirth to historia opowiedziana oczami ambasadorek marki Sióstr ADiHD. #Rebirth to metafora odrodzenia, które tak bardzo potrzebne jest, aby zdystansować się do ciężkich czasów, jakie obecnie determinują nasze życie.   Zobacz efekty zimowej opowieści opowiedzianej, o tym co najważniejsze!

W roli głównej siostry ADiHD, które wraz z bliskimi udowadniają, że warto dać sobie przestrzeń na zatrzymanie się i przyjrzeniu się temu, co istotne. #Rebirth to metafora tęsknoty do natury, do bycia blisko ze sobą. Bohaterowie kampanii przytłoczeni codzienną rutyną, brakiem możliwości realizowania pełni życia w mieście, uciekają do miejsca, które oferuje ciszę. Ten azyl jest teraz bardzo potrzebny. Działka na końcu świata. Otoczona lasem i dająca wytchnienie. A wszystko po to, by uwolnić się w pełni.

Najnowsza kampania Born2be #Rebirth przychodzi do nas z propozycją asortymentu dla całej rodziny.  W swoich pierwszych odsłonach marka Born2be czerpie z różnych inspiracji. Przez różnorodność form, kolorów ubrań, daje możliwość wyboru i stylizacji dostosowanej do potrzeb i upodobań- tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Charakter stylizacji jest sprawnie podkreślony wyraźnymi dodatkami, których nie brakuje w asortymencie damskim, męskim i dziecięcym.

Kampania Born2be #Rebirth

Kampania Born2be #Rebirth

Kolorystyka to głównie odcienie khaki, butelkowa zieleń oraz szarości. Warto zwrócić uwagę na hity sezonu, jakim są długie płaszcze, kraciaste koszule oraz bluzy ocieplane kożuszkiem. Dopełnieniem stylizacji są bardzo modne wysokie kozaki na słupku oraz bogato zdobione botki -pasujące do niemal każdego zestawienia.

Born2be #Rebirth

Born2be #Rebirth

Panowie mogą liczyć na ciepłe i wygodne trapery oraz idealne do eleganckich stylizacji- męskie sztyblety. Dla wielbicieli zimowych akcesorii marka przygotowała szeroką gamę wzorów szalików i czapek.

Born2be #Rebirth

Born2be #Rebirth

Wejdź w zimowy świat Born2be już teraz i zobacz efekty najnowszej kampanii #Rebirth na www.born2be.pl!

© 2013-2020 by SN2.EU