środa, 07 październik 2020 14:31

Poznaj FIT SMART od Triumph

Triumph - Fit smart Triumph - Fit smart

Rok 2020 postawił nowe wyzwania przed kobietami na całym świecie. Pełnią one obecnie jeszcze więcej ról niż wcześniej: są jednocześnie matkami, nauczycielkami, opiekunkami, pracują zawodowo, gotują, prowadzą dom i ogarniają zupełnie nową rzeczywistość. Nic dziwnego, że potrzebują wyjątkowego wsparcia!

 

Biustonosz, który dopasowuje się do Ciebie

Oto niezwykły biustonosz, który dopasuje się do kształtu Twojego ciała i Twojego trybu życia. Doskonale sprawdza się zarówno rano, jak i wieczorem, w zwykły dzień i podczas weekendu, w pracy i na spacerze - zawsze leży na Tobie idealnie.

Poznaj Fit Smart, stworzony dla super kobiet!

4 proste rozmiary dzięki innowacji 4D

Tajemnica naszego rewolucyjnego biustonosza tkwi w nowej technologii 4D, która umożliwiła zastąpienie tradycyjnej rozmiarówki 4 prostymi, dopasowującymi się do ciała rozmiarami. Biustonosze z serii Fit Smart świetnie podtrzymują i unoszą biust, a przy tym są miękkie i wygodne na codzień.

Nowy styl na nowy sezon

Biustonosz Fit Smart, prawdziwa innowacja 2020 roku, w sezonie Jesień-Zima zachwyca zmysłowym i ultra-kobiecym dekoltem w kształcie litery V. W ten sposób ten wygodny model zyskał bardziej wyrafinowany wygląd i może być z powodzeniem noszony nie tylko w ciągu dnia, ale też na wieczorne wyjścia - nawet pod elegancką kreację. Sprawdzi się zarówno podczas zabawy z dziećmi i słodkiego nicnierobienia na kanapie, jak i na spotkaniach z przyjaciółkami. Możesz liczyć na jego wsparcie przez cały dzień!

Skorzystaj z „Poradnika rozmiarów Triumph” i dobierz prawidłowo swój rozmiar.

Czy wiedziałaś, że… ?

7 na 10 kobiet przyznaje, że obserwuje zmiany w rozmiarze swoich piersi na przestrzeni tygodni, miesięcy czy lat.

 

#TogetherWeTriumph

© 2013-2020 by SN2.EU