piątek, 11 wrzesień 2020 12:26

Nowy wymiar życia, nowa odsłona stylu

Lee kolekcja  jesień-zima 2020 Lee kolekcja jesień-zima 2020

Od kilku ostatnich miesięcy wszyscy kwestionujemy nasze priorytety. Przygotowując kolekcję jesień zima 2020, postanowiliśmy skupić się na tym, co jest naprawdę istotne. Najnowsza kolekcja Lee Jeans® to ubrania, które są kwintesencją naszych wartości i stylu.

Oto nasz „Cast of Icons” – legendarne, klasyczne fasony w nowej odsłonie, które łączą tradycję marki z nowoczesnymi trendami, oferując jakość i funkcjonalność przez wiele kolejnych sezonów.

 

Denim

Kolekcja Lee jesień/zima 2020

Kolekcja Lee jesień/zima 2020

W przypadku ubrań z denimu w najnowszej kolekcji koncentrujemy się na naszych najpopularniejszych fasonach, słynących z wybornej jakości. To nasze antidotum na popularną „fast fashion”, czyli niskiej jakości ubrania, których coraz więcej klientów nie chce mieć już w swojej garderobie.

Dla mężczyzn przygotowaliśmy wąski fason Luke, następnie Austin ze zwężanymi nogawkami i nasze obcisłe jeansy Malone. W kolekcji damskiej nie mogło zabraknąć kultowego fasonu Carol z prostymi nogawkami, klasycznego obcisłego modelu

Scarlett oraz dwóch modeli, które znów są modne – jeansów z szerokimi nogawkami Wide Leg i naszych dzwonów Breese. Każdy z nich ma sygnowane detale Lee i jest dostępny w wielu różnych wykończeniach – od klasycznych po jeansy z efektem zniszczenia. Wszystkie modele w stylowy sposób łączą tradycję naszej marki z niezrównaną jakością i nowoczesnymi trendami.

Bliżej natury

Lee jesień-zima 2020

Lee jesień-zima 2020

Wiele trendów w kolekcjach jesień-zima 2020 dąży ku naturze. Potrzeba wyjścia z miasta i zbliżenia się do przyrody jest po części rezultatem spowolnienia w przemyśle będącego efektem pandemii oraz miejskich „zielonych” trendów, które promują wprowadzenie elementów dzikiej przyrody do miast.

W kolekcji Lee na nadchodzący sezon nie zabraknie więc odzieży o roboczym rodowodzie, ale tym razem w outdoorowym wydaniu. Świetnym przykładem są nasze kurtki Sherpa z kołnierzykiem wyściełanym kożuszkiem, klasyczne kurtki wełniane i modele polowe dla mężczyzn i kobiet. W odpowiedzi na modne trendy, w których wzór w kratkę zajmuje czołowe miejsce, w kolekcji Lee znajdą się również nasze autentyczne koszule Western i Worker ozdobione właśnie tym deseniem. Kurtki z ociepleniem z zaawansowanych technologicznie materiałów są kolejną propozycją w najnowszej kolekcji Lee.

© 2013-2020 by SN2.EU