poniedziałek, 13 styczeń 2020 14:32

The Time Travellers od Parfois

Zegarki Parfois Zegarki Parfois

Odpowiedni timing jest wszystkim, a nasza marka doskonale trafia w czas i modę. Kiedy święta są tuż za rogiem, Parfois przychodzi z idealnym pomysłem na prezent – kolekcją zegarków statement.

Formuła jest prosta – nowoczesny design, który pasuje do każdego stylu, a do tego przykuwające uwagę detale, aby błyszczeć przy każdej okazji.

Moda i czas zawsze idą w parze. Jeśli nawet ktoś miał co do tego wątpliwości, temat przewodni Met Gala 2020 z pewnością je rozwieje. Czas to kompas mody, który definiuje sezony i bawi się trendami, stawiając je w świetle reflektorów lub usuwając na drugi plan.

Zegarki znajdują się zatem w gronie niezbędnych i najbardziej pożądanych akcesoriów. Nawet jeśli era cyfrowa stara się zastąpić tradycyjny zegarek, moda – nadając mu charakter ostatniego krzyku mody w stylu statement – sprawia, że staje się on jeszcze bardziej atrakcyjny niż kiedykolwiek.

Choć nigdy nie mamy dostatecznie dużo czasu, zegarek jest swoistym paszportem umożliwiającym nam sprawowanie nad nim kontroli.

 

Kolekcja

Prawdziwą nowością aktualnej kolekcji jest wprowadzenie modelu zegarka ze stali nierdzewnej, o wyrazistym i ponadczasowym wzornictwie, które z pewnością przetrwa wiele sezonów.

W ramach tej kolekcji oferujemy serie modelów pasujących do różnych osobowości. Dostępne są zegarki z błyszczącymi detalami, ale także proste i nowoczesne modele ze stalowymi paskami. Dzięki modelowi tomboy nie będziesz już musiała podkradać zegarków z sekcji męskiej. Urok tkwi w szczegółach. Czasem jest to kształt oversize, zaś innym razem delikatna bransoletka.

Parfois - kolekcja zegarków

Parfois - kolekcja zegarków

Paleta barw powraca do podstaw: złoto, srebro i różowe złoto to najpopularniejsze kombinacje. W kwestii materiałów stawiamy zaś na rozmaite metale, w tym stal.

Odkryj kolekcję, która już w grudniu będzie dostępna w sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.

Zagarek Parfois

Zagarek Parfois

© 2013-2020 by SN2.EU