piątek, 22 luty 2019 09:01

Energia, ruch i świeżość w najnowszej kampanii Nife

Nife- kolekcja wiosna 2019 Nife- kolekcja wiosna 2019

Kobieta może być silna i delikatna jednocześnie. Zaskakujące połączenia to myśl przewodnia kolekcji Nife na wiosnę lato 2019. Dualizm, kontrasty i zabawa kolorem charakteryzują najnowsze propozycje tej polskiej marki. Ta kolekcja za pomocą barw, form i kształtów ma oddziaływać na emocje dbając przy okazji o perfekcyjny wygląd.

 

Uczuciami i wrażliwością starała się napisać tę historię projektantka marki – Agnieszka Paul. Liczy się dla nas indywidualna ekspresja, liryczność, poruszenie. Proste szerokie linie dające poczucie solidnych fundamentów zmiękczone są paleta barw niczym ze „Snu nocy letniej” ciepłej i chłodnej jednocześnie –mówi i dodaje - To poezja rzeczywistości wyzwalająca zaskoczenie.

Kolekcja na najbliższy sezon łączy w sobie cechy mody miejskiej i elementy sportowe. Równowaga zachowana pomiędzy funkcjonalnością a dążeniem do oryginalności sprawia, że każdy element kolekcji można dowolnie ze sobą łączyć tworząc szafę modułową.

W tym sezonie pierwsze skrzypce grają wzory – oprócz szerokich pasów pojawiają się fantazyjnie malowane kwiaty o wyrazistych konturach. Wypełnione są soczystymi wibrującymi czerwieniami, pomarańczami zestawione z chłodnymi fioletami i zieleniami. Kolorystyka dodaje inspirującej energii, a klasyczne kroje nadają sylwetce zmysłowości i elegancji. Te wszystkie elementy budują ducha współczesnej kobiety dużego i małego biznesu.

Nie mogło zabraknąć w propozycjach Nife najważniejszego koloru sezonu – Living Coral. W przypadku tej polskiej marki został on dodatkowo ożywiony wibrującą pomarańczą o nazwie Team Coco Orange. Te żywe barwy idealnie komponują się z paletą spokojnych pasteli – delikatnych, przymglonych niczym z sennych fantazji.

Najnowsza kolekcja Nife to wizja kobiety silnej i spełnionej ale nie pozbawionej delikatności. Kampania nawiązująca swoim klimatem do atmosfery snu ma oddziaływać na emocje, uspokajać i zachwycać jednocześnie. Kontrasty i różnorodność to elementy, które sprawiają, że najnowsze projekty Nife stanowią must-have w szafie każdej miłośniczki mody.

 

Wyświetlony 153 razy
© 2013-2019 by SN2.EU