piątek, 28 grudzień 2018 12:03

Siostry ADiHD x born2be!

Zainspiruj się kolekcją imprezową od born2be i sprawdź wybór Sióstr ADiHD. W najnowszej sylwestrowej kampanii przeniesiesz się w czasie do tętniącego życiem nowojorskiego klubu z lat 80-tych.

 Podróż do niezapomnianych lat 80-tych. Shiny Disco Balls i legendarny clubbing.   Siła Sióstr, ognisty temperament, subtelna kobiecość i niepowtarzalny styl. Noc Sylwestrowa już nigdy nie będzie taka sama! Ta reklama to propozycja dla osób, które przygotowują się na imprezową noc pod hasłem SHINY DISCO.  Wybierz swoją oryginalną kreację na Sylwestra i przywitaj Nowy 2019 rok 

z wielkim przytupem! Złoty połysk, świetliste srebro i moc cekinów. Na www.born2be.pl znajdziesz topowe sylwestrowe kreacje. Sukienki w wersji midi, long, kombinezony, a także spódnice, bluzki i kurtki. Wszystkie looki uzupełnisz klasycznymi szpilkami w kolorze czarnym, czerwonym, oryginalnymi metalicznymi botkami, lub sandałkami na pieńku.  Sprawdź sylwestrowe propozycje na www.born2be.pl i zgarnij atrakcyjne rabaty na zakupy. Gwiazdami reklamy zostały Siostry ADiHD – Ilona i Milena Krawczyńskie, które na Instagramie obserwuje prawie 130 tysięcy osób. Dwie spontaniczne osobowości, w których tkwi ogromna siła i power do tego, by udowodnić, że niemożliwe staje się możliwym! Kobiety dla których doba jest zdecydowanie za krótka. Klimat lat 80-tych, świat disco i Siostry ADiHD zainspirują Cię do wkroczenia w Nowym Rok w niebanalny sposób!

© 2013-2020 by SN2.EU