poniedziałek, 05 listopad 2018 10:26

Lee z innowacyjną linią Body Optix!

Łączymy naukę i bogate dziedzictwo marki, by stworzyć kolekcję fasonów podkreślających atuty sylwetki z każdej strony!

 

Na fali sukcesu pionierskiej linii ubrań denimowych Lee® Body Optix™ w tym sezonie marka powraca z drugą kolekcją fasonów, które poprawiają wygląd sylwetki, w fantastycz­nych nowych spraniach i nowych krojach.

Technologia Body Optix™ by Lee Jeans® została opracowana przez laboratorium poznawczo-projektowe VF Cognitive and Design Lab. Łączy ona wiedzę o optyce i zachowaniu się światła w celu poprawienia wyglądu sylwetki poprzez subtelne detale projektowe. Dzięki wykorzystaniu anato­micznego cieniowania oraz technologii laserowej pewne partie ciała zostały umiejętnie zaakcentowane, a sylwetka zyskała optymalny wygląd pod każdym kątem. Badania naukowe w dziedzinie optyki oraz algorytmy matematyczne pozwoliły opracować unikatowy efekt konturowania oraz cieniowania tyłu i ramion, jak również specjalne optyczne szwy i zaokrąglone kieszenie, które współgrają z proporcjami ciała. Efektem jest wzmocnienie naturalnego kształtu sylwetki, podkreślenie jej atutów i wynikająca z tego faktu satysfakcja noszących.

Czytany 113 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1