niedziela, 07 październik 2018 16:06

Ochnik Z miłości do podróży

Jesienna kolekcja OCHNIK inspirowana najnowszymi trendami ze światowych wybiegów, a jednocześnie sięgająca do nieśmiertelnej klasyki, po raz kolejny nawiązuje też do podróży.


Zgodnie z motywem przewodnim zdjęcia do najnowszej kampanii marki zrealizowano w otoczeniu zabytkowych pociągów w warszawskim Muzeum Kolejnictwa. – Nieodparte pragnienie podróży towarzyszyło nam nie tylko ze względu na elementy otoczenia, ale również z powodu bardzo wysokiej temperatury, która, dość nieoczekiwanie, zastała nas w maju. Stłoczeni w gorących przedziałach próbowaliśmy odtworzyć klimat zimowej podróży koleją do górskich kurortów – zdradza Izabella Cichocka-Mycek, projektant marki OCHNIK.

 

 

W efekcie powstały niezwykle klimatyczne zdjęcia, utrzymane w nieco romantycznym stylu. Pełnymi wdzięku bohaterami kolejowej opowieści, rozgrywającej się pod bystrym, fotograficznym okiem Aldony Karczmarczyk, byli nie tylko znakomici modele Renata, Marta i Vincent, ale też ciepłe kolory i miękkie faktury luksusowych wnętrz wagonu, którym w latach 50. minionego stulecia podróżowali dygnitarze PRL z prezydentem Bolesławem Bierutem na czele. Całość idealnie wpisuje się w przesłanie jesiennej kampanii – Zakochaj się w podróży z marką OCHNIK!

Czytany 189 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1