niedziela, 07 październik 2018 16:06

Ochnik Z miłości do podróży

Jesienna kolekcja OCHNIK inspirowana najnowszymi trendami ze światowych wybiegów, a jednocześnie sięgająca do nieśmiertelnej klasyki, po raz kolejny nawiązuje też do podróży.


Zgodnie z motywem przewodnim zdjęcia do najnowszej kampanii marki zrealizowano w otoczeniu zabytkowych pociągów w warszawskim Muzeum Kolejnictwa. – Nieodparte pragnienie podróży towarzyszyło nam nie tylko ze względu na elementy otoczenia, ale również z powodu bardzo wysokiej temperatury, która, dość nieoczekiwanie, zastała nas w maju. Stłoczeni w gorących przedziałach próbowaliśmy odtworzyć klimat zimowej podróży koleją do górskich kurortów – zdradza Izabella Cichocka-Mycek, projektant marki OCHNIK.

 

 

W efekcie powstały niezwykle klimatyczne zdjęcia, utrzymane w nieco romantycznym stylu. Pełnymi wdzięku bohaterami kolejowej opowieści, rozgrywającej się pod bystrym, fotograficznym okiem Aldony Karczmarczyk, byli nie tylko znakomici modele Renata, Marta i Vincent, ale też ciepłe kolory i miękkie faktury luksusowych wnętrz wagonu, którym w latach 50. minionego stulecia podróżowali dygnitarze PRL z prezydentem Bolesławem Bierutem na czele. Całość idealnie wpisuje się w przesłanie jesiennej kampanii – Zakochaj się w podróży z marką OCHNIK!

© 2013-2020 by SN2.EU