niedziela, 09 wrzesień 2018 10:36

Esprit w 4 odsłonach na jesień-zimę 2018/19

W sezonie jesienno-zimowym kolekcja Esprit to 4 różne odsłony, skrojone i dopasowane do Twoich potrzeb. Wyraź siebie poprzez nasze produkty!

 WYPOCZYNEK W MIEŚCIE

Czasem aby dobrze wyglądać, wystarczy dobre samopoczucie! Swobodny styl inspirowany aktywnością fizyczną sprawi, że tej jesieni poczujesz się świetnie we własnej skórze, również dzięki wygodnym produktom.

DENIM KAŻDEGO DNIA

Poranne śniadanie, a wieczorem kolacja? Dobra stylizacja sprawdzi się zarówno w ciągu dnia, jak i w porze wieczornej! Wszechstronny wybór w postaci ciemnego jeansu noszonego od stóp do głów to świetna propozycja na total denim look.

STONOWANE KOLORY

Sięgające do korzeni marki Esprit, kolorowe i wygodne klasyki pomogą rozjaśnić nawet pochmurny listopadowy dzień. Na co czekasz? Niech płaszcze w świetnych kombinacjach kolorystycznych i dzianiny zestawione z akcesoriami wniosą odrobinę radości w jesienne dni.

OD RANA DO WIECZORA

Czuj się jak we własnej skórze, niezależnie od pory dnia! Spróbuj połączyć błyszczące tkaniny ze swetrami typu oversize lub odzież wierzchnią z garniturem, aby miksować codzienny biurowy outfit ze stylizacją na wyjście po pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu udasz się prosto z sali konferencyjnej na happy hours!

Czytany 272 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1