piątek, marzec 01, 2024
niedziela, 09 wrzesień 2018 10:36

Esprit w 4 odsłonach na jesień-zimę 2018/19

W sezonie jesienno-zimowym kolekcja Esprit to 4 różne odsłony, skrojone i dopasowane do Twoich potrzeb. Wyraź siebie poprzez nasze produkty!

 WYPOCZYNEK W MIEŚCIE

Czasem aby dobrze wyglądać, wystarczy dobre samopoczucie! Swobodny styl inspirowany aktywnością fizyczną sprawi, że tej jesieni poczujesz się świetnie we własnej skórze, również dzięki wygodnym produktom.

DENIM KAŻDEGO DNIA

Poranne śniadanie, a wieczorem kolacja? Dobra stylizacja sprawdzi się zarówno w ciągu dnia, jak i w porze wieczornej! Wszechstronny wybór w postaci ciemnego jeansu noszonego od stóp do głów to świetna propozycja na total denim look.

STONOWANE KOLORY

Sięgające do korzeni marki Esprit, kolorowe i wygodne klasyki pomogą rozjaśnić nawet pochmurny listopadowy dzień. Na co czekasz? Niech płaszcze w świetnych kombinacjach kolorystycznych i dzianiny zestawione z akcesoriami wniosą odrobinę radości w jesienne dni.

OD RANA DO WIECZORA

Czuj się jak we własnej skórze, niezależnie od pory dnia! Spróbuj połączyć błyszczące tkaniny ze swetrami typu oversize lub odzież wierzchnią z garniturem, aby miksować codzienny biurowy outfit ze stylizacją na wyjście po pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu udasz się prosto z sali konferencyjnej na happy hours!