sobota, lipiec 13, 2024
niedziela, 24 czerwiec 2018 17:16

Nude - kolory, które podbiły Instagram!

Ostatni czas niewątpliwe należał do koloru żółtego i chłodnych pasteli, dlatego czas na zmiany! Instagram opanowały zdjęcia dziewczyn we wszelkich odcieniach przypominających kolor skóry. Piaskowy, beżowy, kawowy – są teraz naprawdę HOT!

Niegdyś uważane za trudne do noszenia, dziś stanowią nie tylko podstawę każdej garderoby, ale również grają główną rolę. Kolory nude wracają do łask i zyskują uznanie. Na czym polega ich fenomen? Są eleganckie, subtelne i doskonałe na lato. Co więcej, niezależnie od tego jaki styl preferujesz, ubrania w kolorze nude znajdziesz bez trudu. Lniane marynarki, krótkie sukienki, spodnie typu paper bag, szydełkowe topy, a nawet szorty i t-shirty w sportowym stylu – oferta popularnych sklepów jest naprawdę bogata!

Jak nosić odcienie nude? Zarówno w wersji total look, jak i w zestawieniach z innymi kolorami. W tym ostatnim wydaniu szczególnie dobrze wyglądają przełamane bielą lub grantem. Sprawdź przygotowane przez nas stylizacje i daj się przekonać na kolory nude!