czwartek, 26 kwiecień 2018 12:28

Modern Safari

Monochromatyczna paleta barw pustyni, lekkie i zwiewne materiały, afrykańska biżuteria. Styl safari to prawdziwa klasyka wakacyjnej mody. Nie musisz jednak wyjeżdżać do upalnej Afryki, bonprix.pl proponuje nową wersję tego stylu, która doskonale sprawdzi się w miejskiej dżungli.

 Safari to trend, który co roku wraca jak bumerang i znajduje swoich zwolenników. Zgodnie z nazwą wywodzi się z Afryki, gdzie noszony był głównie przez kolonie europejskie oraz myśliwych polujących na zwierzynę. Typowe niegdyś dla stylu safari elementy to: wiązana w pasie beżowa marynarka, lniana koszula, spodnie z wysokim stanem i kieszeniami po bokach oraz słomiany kapelusz, afrykańska biżuteria i ciężkie buty. Na szczęście w miarę upływu lat styl ten ewoluował i przeszedł szereg zmian. Dziś trend safari to szmizjerki w kolorze khaki, długie beżowe sukienki z rzemykami, topy, spódnice i spodnie w zwierzęce wzory, a także bermudy, czyli bawełniane szorty. Bez zmian pozostały jedynie proste formy, lekkie materiały i kolory ziemi.

 

Ta nowoczesna forma safari sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli, jak i w biurowym świecie, jeśli zdecydujesz się połączyć styl podróżniczki z elegancją. Do satynowej koszuli noś spodnie o szerokim kroju, a dopasowaną sukienkę w wężową skórę połącz z elegancką czarną marynarką. Dodaj jeszcze ciężki pasek, sandały na słupku i złotą biżuterię, by całość nabrała charakteru.

Poczuj afrykański klimat. Modern safari od bonprix.pl!

Wyświetlony 432 razy
© 2013-2020 by SN2.EU