czwartek, 19 kwiecień 2018 19:50

Moda festiwalowa - Coachella 2018

Coachella Valley Music and Arts Festival- muzyczne wydarzenie, na które czekamy z niecierpliwością, szczególnie, że od jakiegoś czasu to również wielkie święto mody. Jeśli jeszcze nie wiesz, jakie elementy mody festiwalowej powinny się znaleźć w Twojej szafie, koniecznie zobacz naszą galerię!

 

Coachella rozpoczyna festiwalowy sezon i wyznacza trendy na nadchodzące lato i choć elementy mody festiwalowej potrafimy wymienić jednym tchem stylizacje z Coachelli wciąż nas zaskakują. Co w takim razie pojawiło się w tym roku? W tym sezonie idealnym sposobem na festiwalowy look okazały się: nonszalancja, kreatywne połączenie oraz mnogość elementów. Jeśli zaś chodzi o konkrety -niemal obowiązkowe okazały się denimowe kamizelki, szydełkowe topy, spodnie typu paper bag oraz sukienki maksi z odkrytymi ramionami. Letnie festiwale to doskonała okazja, aby zaszaleć i w stylizacjach zabawić się kolorem i wzorami. Nie zapominaj o kwiatach, naszywkach, frędzlach i wszelkiego rodzaju koralikach i dżetach. Na festiwalach wszystko jest dozwolone!

Nawet jeśli śledzisz Coachelle jedynie przez internet, możesz poczuć ducha Kalifornii dzięki charakterystycznym, festiwalowym stylizacjom. Zainspiruj się naszymi propozycjami, uzupełnij swoją garderobę o nasze propozycje i już dziś pomyśl co wybierzesz na Orange Warsaw lub Ope'ner Festiwal. Te festiwale już niedługo!

 

 

© 2013-2020 by SN2.EU