wtorek, 27 marzec 2018 21:40

Trendy w modzie ślubnej na 2018 rok !

Branża ślubna już od kilku lat działa tak samo prężnie jak branża modowa – styl zmienia się co sezon. Czy to dobrze? Z pewnością! Dlaczego? Dlatego, że każda suknia ślubna staje się coraz bardziej niepowtarzalna i unikatowa. W sezonie na rok 2018 wyróżnić można dwie zasadnicze frakcje. Pierwsza z nich zakłada elegancję i minimalizm. Suknie z tej linii będą idealne dla Panien Młodych, które szukają prostoty i dopasowanej formy, która jest piękna sama w sobie.

Są to suknie o nieco surowym wyglądzie z delikatnymi geometrycznymi krojami, które idealnie wpasują się w wesele w stylu wielkomiejskim lub industrialnym. Suknie z tego trendu charakteryzuje również długie rozporki, ostre cięcia oraz duże dekolty na plecach bez dodatkowych zdobień to fasony, które podkreślą nasze naturalne piękno.

Drugim mocnym trendem jest zupełne przeciwieństwo eleganckiego minimalizmu, ponieważ zakłada on, że nasze suknie będą mocno przyozdobione perłami, kamieniami czy cekinami. Góry kreacji będą z głębokimi dekoltami i zdobieniami o nieco bieliźnianym charakterze, natomiast dół będzie stanowiła dość mocno zabudowana spódnica. Dzięki takiemu zestawieniu osiągniemy idealną równowagę pomiędzy obiema częściami sukni – nie będzie zbędnego przepychu ani efektu niedopracowania. W wielu kreacjach pojawia się też wielkie kokardy, kaskadowe lub asymetryczne spódnice, które będą odpowiadały tym odważniejszym pannom Młodym.

Miejsc, w których możemy szukać swojego ideału, jest wiele. Nie warto jednak ryzykować. Pracownia prowadzona przez Jonatana Kilczewskiego jest miejscem idealnym, ponieważ spełni każde nasze życzenie i wpisze się w aktualne trendy w modzie slubnej. Jeśli w gotowych modelach nie znajdziemy nic, co odpowiada naszym potrzebom, to indywidualny projekt nie stanowi żadnego problemu. Jonatan Kilczewski jest prawdziwym artystą i mistrzem w swoim fachu – tworzy dzieła sztuki i pozwala kobiecie odkryć się na nowo, potrafi odkryć nawet najbardziej subtelną reakcję na proponowany pomysł, dzięki czemu powstają ideały! Po inspiracje oraz gotowe projekty, które zawładną naszym sercem, warto zajrzeć na stronę pracowni, którą znajdziemy pod adresem www.JonatanKilczewski.com

© 2013-2020 by SN2.EU